Ортопедичне дитяче взуття для дітей у Харкові

Дитячі ортопедичні літні кросівки Ortomedica 1092-12 срібні

1 200 грн

Дитячі ортопедичні літні кросівки Ortomedica 1092-13 сині

1 200 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1032-03 сірі

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1039-04 перламутрові фіолетові

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1039-03 перламутрові рожеві

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1037-01 перламутрові рожеві

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1038-06 коричневий камуфляж

1 250 грн

Дитячі ортопедичні кросівки Ortomedica OSC-105 жовті

1 265 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 135-01 анатомічні, срібло

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 135-06 сині

1 250 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 226-01 анатомічні, срібло

1 250 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 230-01 анатомічні, рожеві

1 250 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 220-06 анатомічні, різнокольорові, низькі

1 250 грн

Туфлі ортопедичні для дівчаток Ortomedica 523-01 чорні

1 265 грн

Кросівки ортопедичні дитячі Ortomedica 504-08 чорні, демісезон

1 265 грн

Дитячі ортопедичні кросівки Ortomedica 218-02 анатомічні, червоні

1 265 грн

Дитячі ортопедичні кросівки Ortomedica 216-05 анатомічні, біло-жовті

1 265 грн

Кросівки ортопедичні дитячі Ortomedica 101-05 білі, демісезон

1 265 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 125-05 анатомічні, сині

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 141-03 анатомічні, срібло

1 250 грн

У дитячому віці організм дитини стрімко зростає. У тому числі активними темпами розвивається скелетна система. Дитяча плоскостопість - досить поширена проблема, яка також обумовлена ​​неправильно підібраним батьками взуттям. Щоб забезпечити правильний розвиток дитячих ступень, а також природне формування хребта - необхідно купити дитяче ортопедичне взуття в Харкові в спеціальному ортопедичному салоні Ортомедіка. Ортопедичні туфлі, кросівки або черевики нададуть підтримку дитячих ніг, підтримають стопи під час фізичної активності і сформують здорові ступні. Спеціальне ортопедичне взуття є кращою профілактикою плоскостопості, клишоногості, а також вальгусної і варусної деформацій нижніх кінцівок.

Види ортопедичного взуття для дітей

Щоб правильно підібрати лікувальне ортопедичне взуття - необхідно розуміти, за якими характеристиками його розрізняють. Якщо вам потрібно якісне ортопедичне взуття в Харкові для дітей - звертайтеся в спеціалізовані салони медтехніки та ортопедичних товарів Ортомедіка. Наші консультанти розкажуть вам про всі тонкощі вибору і застосування дитячого ортопедичного взуття, допоможуть правильно підібрати розмір і тип, а також дадуть відповідь на всі ваші запитання.

При підборі взуття ортопедичного для дитини враховуйте:

  1. Тип. Взуття може бути призначене для профілактики або для лікування. Лікувальне взуття має більш жорсткий каркас і спеціальну ортопедичну устілку. Також лікувальні моделі часто оснащені ортопедичним каблуком Томаса, який сприяє правильному розподілу навантаження на поверхню стопи і поліпшенню амортизації п'яти. Профілактичні моделі більш м'які, але не менш ефективні.

  2. Зовнішні матеріали. Зовнішнє покриття дитячого ортопедичного взуття може бути виконано з натуральної або лакової шкіри, нубука або замші.

  3. Тип, матеріали та особливості устілки всередині взуття. Устілка повинна бути виготовлена ​​з натуральних добре провітрюваних матеріалів. Найчастіше зустрічаються устілки з натуральної шкіри. Вони також можуть бути перфорованими або антибактеріальними.

  4. Спосіб фіксації взуття на нозі. У якості фіксуючих елементів виробники використовують липкі і металеві застібки, кнопки, шнурівку і т.д.

  5. Висоту задника. Низький задник надає взуттю практичність, а високий - посилену стабілізацію гомілковостопного суглоба.

  6. Сезонність. Дитяче ортопедичне взуття може бути виконано у вигляді босоніжок, сандалій, туфель - для теплої пори року, а також у вигляді черевик і кросівок - для холодного.

Якщо у вашої дитини вже сформувалася плоскостопість або будь-які інші види деформацій - перед візитом в ортопедичний салон рекомендуємо вам звернутися до лікаря. Спеціаліст проведе діагностику, встановить стадію захворювання і призначить оптимальну в вашому випадку модель ортопедичного взуття. Правильне ортопедичне взуття не тільки формує красиві і здорові ступні, але і сприяє правильному розвитку всієї опорно-рухової системи, розвантажує суглоби і усуває зайву напругу. Оскільки діти особливо активні - їх ногам потрібен додатковий захист, тому при підборі дитячого взуття найкраще на додаток купити дитячі ортопедичні устілки.

Якщо вам потрібно ортопедичне взуття для дітей в Харкові - звертайтеся в магазини Ортомедіка. Наші фахівці допоможуть вам правильно вибрати ортопедичне взуття для дитини і нададуть детальну інформацію про кожну модель, що вас цікавить. В нашій мережі великий асортимент самих різних моделей дитячого взуття за доступними цінами.

Де купити дитяче ортопедичне взуття в Харкові?

Якщо ви вирішили купити ортопедичне дитяче взуття в Харкові, але не знаєте в який магазин звернутися - тоді ми чекаємо вас в наших ортопедичних салонах Ортомедіка. Оскільки лікувальне взуття відноситься до продукції медичного призначення - при покупці подібних товарів необхідно довіряти тільки спеціалізованим точкам продажу, які можуть надати сертифікати на вироби, а також гарантію якості і безпеки. У нашому асортименті ви знайдете кращі моделі ортопедичного взуття для дітей. Ми співпрацюємо з відомими виробниками та торговельними марками. Всі товари мають офіційну документацію, що підтверджує ефективність і якість продукції. Також ви можете замовити дитяче ортопедичне взуття на нашому сайті. З будь-яких питань звертайтеся на гарячу лінію Ортомедіка.