Аплікатор Ляпко у Харкові

Ляпко Ап "Шанс" 6,2 Ag х4

1 825 грн

Ляпко Ап "Килимок" масажний голчастий 6,2, Ag

2 180 грн

Ляпко Ап "Подушка" масажна голчаста 5,8, Ag

1 260 грн

Аплікатор Ляпко Супутник 5,8 Ag

242 грн

Ляпко Ап Килимок з сріблом 7,0 Ag Великий

1 770 грн

Ляпко Валік 3,5 Ag М для лиця

440 грн

Устілки Ляпко 37-40 р. 5.0 AG

830 грн

Устілки Ляпко 40-43 р. 5.0 AG

940 грн

Ляпко М'ячик голчастий 4,0 Ag

575 грн

Аплікатор Ляпко Супутник плюс 5,8 Ag

260 грн

Аплікатор Ляпко Шанс 6,2 Ag

470 грн

Аплікатор Ляпко Квадро 4,9 Ag

1 000 грн

Аплікатор Ляпко Народний 7,0 Ag

400 грн

Аплікатор Ляпко Ап Квадро 6,2 Ag

915 грн

Аплікатор Ляпко Шанс 4,9 Ag

530 грн

Аплікатор Ляпко Краплинка 3,5 Ag

110 грн

Аплікатор Ляпко Квадро 5,8 Ag

1 000 грн

Аплікатор Ляпко Дует 6,2 Ag

370 грн

Книга Ляпко Методичні рекомендації

44 грн

Аплікатор Ляпко пояс Універсальний 4,3 Ag (М)

625 грн

Сьогодні для досягнення терапевтичного ефекту голковколювання не обов'язково відвідувати мануального фахівця, досить купити аплікатор Ляпко в Харкові. Це спеціальний масажний пристрій, який виконано у вигляді валика, килимка, м'ячика (або ін.) з медичної гуми, на поверхні якого розміщені металеві голки різної щільності. Масажування тіла за допомогою даних аплікаторів запускає обмінні процеси в тканинах і внутрішніх органах, підсилює кровообіг, активізує імунітет.

Якщо ви хочете досягти ефекту професійного масажу в домашніх умовах - вам необхідний аплікатор Ляпко купити в Харкові який ви можете в магазині Ортомедіка. Ми - спеціалізована мережа ортопедичних салонів, яка надає великий асортимент якісної продукції медичного призначення.

Види аплікаторів Ляпко за призначенням

Для того щоб отримати від аплікатора очікуваний лікувально-профілактичний ефект - важливо зуміти правильно вибрати масажер. Виробник пропонує клієнтам найрізноманітніші модіфікаціі масажерів, а саме:

  1. Валики. Випускаються різних розмірів і призначені для масажування різних зон тіла. У продажу ви можете зустріти лицьові валики зменшеного розміру, а також великі валики для масування живота, ніг, спини і т.д.

  2. Стрічки. Невеликі по ширині вироби з голками, які виконують статичний вплив. Наприклад, при болях в руці або стегні ви можете закріпити стрічкоподібний масажер навколо кінцівки і проходити так деякий час. Голки будуть чинити постійний вплив на шкіру, знімаючи больові відчуття і сприяючи регенерації пошкоджених внутрішніх і зовнішніх тканин.

  3. Килимки. Використовуються для спини та попереку. Килимок добре стимулює нервові закінчення в хребті, знімає спазми в поперековій і крижовій зоні.

  4. М'ячики. Підходять для стимуляції долонь і ступень. Саме в цих місцях зосереджено скупчення нервових закінчень всіх систем людського організму. Надаючи акупунктурний вплив вже після першого заняття ви відчуєте явні поліпшення самопочуття.

  5. Пояси. Призначені для опрацювання поперекової області, а також зони живота. Ефективно знімають больові відчуття і дискомфорт.

  6. Устілки. Діють за принципом м'ячика, призначені для обох стоп, відповідно, їх ефективність на порядок вище.

  7. Подушки. Допомагають у боротьбі з мігренню, остеохондрозом, спазмами в зоні лопаток і шиї.

Також при підборі аплікатора Ляпко необхідно враховувати крок розташування голок. Чим рідше розташовані голки одна від одної - тим більший вплив вони надають на шкіру. Якщо у вас занадто чутливий шкірних покрив - найкраще підібрати аплікатор з частим розташуванням медичних голок. Таким чином больові відчуття будуть мінімальні.

Де аплікатор Ляпко купити в Харкові?

Якщо вам потрібен оригінальний якісний аплікатор Ляпко в Харкові - звертайтеся в спеціалізовані ортопедичні салони Ортомедіка. Ми надаємо покупцям сертифіковану продукцію безпосередньо від виробника з гарантією якості. Великий асортимент аплікаторів також представлений на сайті нашого інтернет-магазину. У каталозі ви знайдете всі доступні товари з докладним описом, технічними характеристиками та фотографіями, а ціна на аплікатори Ляпко в Ортомедіка в Харкові вас приємно порадує. З будь-яких питань звертайтеся на гарячу лінію нашої компанії або в будь-який з ортопедичних магазинів Ортомедіка безпосередньо.