Аплікатор Ляпко у Харкові

Аплікатор Ляпко Квадро 4,9 Ag

932 грн

Аплікатор Ляпко Валік Великий М 5,0 Ag

794 грн

Чарівна стрічка здоров'я Ляпко (1+1, 5-сегментна) 4,3Ag

1 320 грн

Аплікатор Ляпко Шанс 6,2 Ag х 4 (47,5х23,5 см)

1 710 грн

Масажний Килимок Ляпко голчастий великий плюс 6,2 Ag (56х29 см)

2 088 грн

Масажна подушка Ляпко голчаста 5,8 Ag (38,5х16

1 209 грн

Аплікатор Ляпко Супутник плюс 5,8 Ag (23,5х5,9см)

242 грн

Килимок Ляпко Великий 7,0 Ag (48х27,5 см)

1 662 грн

Ляпко Валік 3,5 Ag М для обличчя

413 грн

Устілки Ляпко 37-40 р. 5.0 AG

805 грн

Устілки Ляпко 40-43 р. 5.0 AG

909 грн

Ляпко М'ячик голчастий 4,0 Ag

551 грн

Аплікатор Ляпко Супутник плюс 5,8 Ag

241 грн

Аплікатор Ляпко Шанс 6,2 Ag

439 грн

Аплікатор Ляпко Народний 7,0 Ag

374 грн

Аплікатор Ляпко Ап Квадро 6,2 Ag

858 грн

Аплікатор Ляпко Шанс 4,9 Ag

500 грн

Аплікатор Ляпко Краплинка 3,5 Ag

105 грн

Аплікатор Ляпко Квадро 5,8 Ag

946 грн

Аплікатор Ляпко пояс Універсальний 4,3 Ag (М)

625 грн

Сьогодні для досягнення терапевтичного ефекту голковколювання не обов'язково відвідувати мануального фахівця, досить купити аплікатор Ляпко в Харкові. Це спеціальний масажний пристрій, який виконано у вигляді валика, килимка, м'ячика (або ін.) з медичної гуми, на поверхні якого розміщені металеві голки різної щільності. Масажування тіла за допомогою даних аплікаторів запускає обмінні процеси в тканинах і внутрішніх органах, підсилює кровообіг, активізує імунітет.

Якщо ви хочете досягти ефекту професійного масажу в домашніх умовах - вам необхідний аплікатор Ляпко купити в Харкові який ви можете в магазині Ортомедіка. Ми - спеціалізована мережа ортопедичних салонів, яка надає великий асортимент якісної продукції медичного призначення.

Види аплікаторів Ляпко за призначенням

Для того щоб отримати від аплікатора очікуваний лікувально-профілактичний ефект - важливо зуміти правильно вибрати масажер. Виробник пропонує клієнтам найрізноманітніші модіфікаціі масажерів, а саме:

  1. Валики. Випускаються різних розмірів і призначені для масажування різних зон тіла. У продажу ви можете зустріти лицьові валики зменшеного розміру, а також великі валики для масування живота, ніг, спини і т.д.

  2. Стрічки. Невеликі по ширині вироби з голками, які виконують статичний вплив. Наприклад, при болях в руці або стегні ви можете закріпити стрічкоподібний масажер навколо кінцівки і проходити так деякий час. Голки будуть чинити постійний вплив на шкіру, знімаючи больові відчуття і сприяючи регенерації пошкоджених внутрішніх і зовнішніх тканин.

  3. Килимки. Використовуються для спини та попереку. Килимок добре стимулює нервові закінчення в хребті, знімає спазми в поперековій і крижовій зоні.

  4. М'ячики. Підходять для стимуляції долонь і ступень. Саме в цих місцях зосереджено скупчення нервових закінчень всіх систем людського організму. Надаючи акупунктурний вплив вже після першого заняття ви відчуєте явні поліпшення самопочуття.

  5. Пояси. Призначені для опрацювання поперекової області, а також зони живота. Ефективно знімають больові відчуття і дискомфорт.

  6. Устілки. Діють за принципом м'ячика, призначені для обох стоп, відповідно, їх ефективність на порядок вище.

  7. Подушки. Допомагають у боротьбі з мігренню, остеохондрозом, спазмами в зоні лопаток і шиї.

Також при підборі аплікатора Ляпко необхідно враховувати крок розташування голок. Чим рідше розташовані голки одна від одної - тим більший вплив вони надають на шкіру. Якщо у вас занадто чутливий шкірних покрив - найкраще підібрати аплікатор з частим розташуванням медичних голок. Таким чином больові відчуття будуть мінімальні.

Де аплікатор Ляпко купити в Харкові?

Якщо вам потрібен оригінальний якісний аплікатор Ляпко в Харкові - звертайтеся в спеціалізовані ортопедичні салони Ортомедіка. Ми надаємо покупцям сертифіковану продукцію безпосередньо від виробника з гарантією якості. Великий асортимент аплікаторів також представлений на сайті нашого інтернет-магазину. У каталозі ви знайдете всі доступні товари з докладним описом, технічними характеристиками та фотографіями, а ціна на аплікатори Ляпко в Ортомедіка в Харкові вас приємно порадує. З будь-яких питань звертайтеся на гарячу лінію нашої компанії або в будь-який з ортопедичних магазинів Ортомедіка безпосередньо.