Глюкометр Element

440 грн

Глюкометр Finetest Premium+100тест смужок

870 грн

Глюкометр Bioname Rightest ELSA

980 грн

Глюкометр GluNeo Lite + тест-смужки GluNeo Lite (50шт)

850 грн

Глюкометр Beurer GL 50, ммоль/л, яскраво-зелений

999 грн

Глюкометр Beurer GL 44, ммоль/л, ліловий

999 грн

Глюкометр Gamma Mini

615 грн

Глюкометр Finetest Auto-coding Premium

500 грн

Глюкометр GluNeo Lite, Infopia

470 грн

Глюкометр GluNeo з підключенням ПК, Infopia

790 грн

Глюкометр Bionime GM550

1 035 грн

Глюкометр Finetest Premium+50 тест смужок

550 грн

Глюкометр GluNeo Lite + тест-смужки 25шт + тест-смужки GluNeo Lite (50шт)

670 грн

Глюкометр Bionime GM550 + Тест смужки GS 550 N50 (2 упаковки)

1 249 грн

Глюкометр Longevita Smart

299 грн

Глюкометр Accu-chek Performa

764 грн

Глюкометр One Touch Select Simple (Ван Тач)

610 грн

Глюкометр Longevita + тест-смужки №25

510 грн

Глюкометр Bionime (Біонайм) Rightest GM110

655 грн

Глюкометр One Touch Ultra Plus Flex без кодування (Ван Тач)

579 грн

Цукровий діабет - складне захворювання, яке вимагає постійного контролю. Різкі стрибки глюкози в крові провокують погіршення самопочуття пацієнта і можуть привести до летального результату. Щоб своєчасно попередити критичні стани - хворим на діабет обов'язково необхідно використовувати глюкометр.

Глюкометри активно застосовуються в домашніх умовах і максимально швидко дозволяють визначити рівень цукру в крові, не вдаючись до складних лабораторних досліджень. Застосування глюкометра - це просто, ефективно і безпечно. Якими особливостями володіють такі пристрої? Які види глюкометрів існують на ринку, а також як правильно вибрати і купити глюкометр? Про це далі.

глюкометр

Види глюкометрів

Класифікують три основні типи глюкометрів, які розрізняються між собою за принципом роботи:

 1. електрохімічні. В електрохімічних глюкометрах задіяні спеціальні тест-смужки, через які проходить електрострум, а результат аналізу виводиться на дисплей приладу. Такі пристрої прості у використанні, відрізняються підвищеною точністю і мають високу швидкість проведення аналізу;

 2. фотометричні. Популярний вид глюкометрів, які визначають показники глюкози за допомогою задіяння спеціальних тестових зон. Принцип роботи заснований на аналізі кольору крові і його порівнянні із загальною встановленою шкалою. Результат перетвориться в цифровий формат, зчитати який може будь-який користувач. Для цього не потрібно особливих медичних навичок. Переваги даного типу глюкометрів полягають в їх високій точності, можливості заміни голок і тест-смужок;

 3. неінвазивні. Неінвазивний глюкометр (безконтактний) визначає рівень цукру в крові користувача без здійснення забору крові. Аналіз даних проводиться на підставі стану м'язового тонусу і артеріального тиску. Зустрічаються також моделі на руку, які відтворюють електромагнітні або ультразвукові хвилі для отримання додаткової необхідної інформації.

Великий вибір глюкометрів ви знайдете в мережі спеціалізованих магазинів медичної техніки Ортомедіка, а також на сайті нашого інтернет-магазину.

Навіщо потрібен глюкометр?

Глюкометр необхідний всім хворим на цукровий діабет без винятку. Також аналіз рівня глюкози в крові потрібен пацієнтам з преддіабетом. Контроль цукру - обов'язкова складова терапії, оскільки різкі скачки глюкози можуть спровокувати глікемічний кому, що тягне за собою летальний результат.

Залежно від результатів лікар може змінювати тактику лікування, змінювати дози інсуліну і призначати препарати.

Якими перевагами володіє пристрій? Перш за все, це:

 • Оперативний контроль глюкози в домашніх умовах;

 • Для використання приладу не потрібні специфічні навички і знання;

 • Невеликі габарити пристрою дозволяють брати його з собою в будь-яку поїздку і подорож;

 • Регулярні тести дають можливість вашому лікареві відслідковувати динаміку стану вашого організму, і при необхідності міняти терапевтичну тактику;

 • Доступна ціна та відсутність необхідності звертатися в лабораторію.

Щоб пристрій довго вам прослужив і завжди показував точні показники, перед його використанням необхідно ретельно вивчити інструкцію від виробника, а також дотримуватися правил здійснення тестування. Не менш важливо правильно підібрати тест-смужки, щоб вони підходили під вашу модель глюкометра.

глюкометр купити

Як правильно вибрати?

При виборі медичних приладів найкраще довіритися професіоналам. У мережі магазинів Ортомедіка, які розташовані в Дніпрі, Києві, Харкові, Одесі, Кривому Розі та інших містах України, працюють спеціально навчені продавці-консультанти, які знають все про медичні пристрої. Вони допоможуть вам зробити правильний вибір і купити глюкометр, який стане вашим незамінним помічником при лікуванні цукрового діабету.

На які технічні характеристики приладу варто звертати увагу при самостійному підборі медтехніки? Крім того, скільки коштує пристрій, при виборі глюкометра враховуйте наступні критерії:

 1. Тип пристрою і принцип його роботи.

 2. Які тест-смужки підтримує дана модель глюкометра.

 3. Особливості підзарядки пристрою.

 4. Калібрування результату (зчитування результатів по капілярній крові або по плазмі).

 5. Необхідна кількість крові для проведення аналізу.

 6. Точність приладу і межі допустимих похибок.

 7. Швидкість здійснення вимірювань.

 8. Кількість комірок пам'яті для фіксації діагностичних результатів.

 9. Функціональність (чи здатний прилад зчитувати інші фізіологічні дані, такі як: рівень холестерину, артеріальний тиск і т.д.).

 10. Виробник і відгуки.

Глюкометр купити який ви можете в будь-якому нашому медичному салоні, повинен бути функціональним, практичним у використанні, точним і ефективним в проведенні аналізу. Продавці наших медмагазинів нададуть вам професійне консультування, проведуть детальний інструктаж на предмет правильного користування приладом, а також врахують всі ваші побажання і дадуть відповідь на будь-які питання, які вас зацікавлять.

Чому варто купити глюкометр у нас?

Мережа спеціалізованих магазинів Ортомедіка запрошує вас відвідати будь-який з наших магазинів і купити глюкометри та іншу медтехніку за доступної і приємної вартості. У нас представлено широке розмаїття моделей, а продавці-консультанти завжди з радістю проконсультують вас з усіх питань. Ми напряму співпрацюємо з кращими виробниками медичних приладів Європи і світу. З цієї причини наша компанія завжди впевнена в якості надаючих товарів. Кожна модель асортименту сертифікована і відповідає суворим виробничим стандартам. Якщо ви хочете отримати максимальну якість за доступною ціною - очікуємо вас в наших салонах.

Глюкометри: найчастіші питання

Діапазон цін на глюкометри від 299 грн до 3 690 грн