Електронні термометри

Термометр цифровий B.Well WT-06 "Качка" гнучкий накінечник, 10 сек

219 грн

Термометр цифровий B.Well WT-03, ручкоподібний, 60 сек, вологонепроникний

169 грн

Термометр побутовий ТС-7М-1 ісп.10

90 грн

Термометр електронний «Волес» ЕСТ-1 (503980)

130 грн

Термометр електронний B.Well WF-4000

999 грн

Електронний медичний термометр Волес MT-801

150 грн

Термометр електронний Thermo Scan

700 грн

Безконтактний інфрачервоний термометр HT-820D

605 грн

Термометр електронний Beurer FT 15/1

350 грн

Термометр безконтактний Oromed ORO-T 60 PERFECT

2 170 грн

Термометр безконтактний Oromed ORO-T 30 BABY

1 700 грн

Термометр безконтактний Oromed ORO-BABY CLASSIC

965 грн

Інфрачервоний лобовий термометр Omron Gentle Temp 720

1 620 грн

Термометр безконтактний Oromed ORO-BABY COLOR

1 985 грн

Термометр Heaco MDI 901 безконтактний інфрачервоний

1 102 грн

Термометр електронний водонепроникний Beurer BY 11 Dog

350 грн

Термометр LD-300 електронний

155 грн

Термометр LD-302 електронний

225 грн

Термометр Heaco MDI 907 безконтактний інфрачервоний

880 грн

Термометр LD-301 електронний

185 грн

Термометри електронні

Класичною формою термометра тривалий час виступав ртутний градусник. Незважаючи на те що цей прилад досі користується попитом, на його зміну прийшов новий, вдосконалений і більш безпечний пристрій - електронний термометр. Щоб виміряти температуру тіла, різних рідин або поверхонь - не обов'язково володіти медичними навичками, так як з подібною медтехнікою впорається будь-який користувач. Безпека таких градусників обумовлена ​​відсутністю в їх складі небезпечних хімічних сполук. Вимірювання здійснюються за рахунок спеціального металевого наконечника, який реагує на зовнішні температурні зміни.

Великий вибір якісних і функціональних термометрів ви знайдете в мережі ортопедичних салонів Ортомедіка. Прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину ви можете детально вивчити весь асортимент, подивитися ціни і зробити замовлення в онлайн режимі. Менеджери гарячої лінії проконсультують вас з усіх питань і допоможуть в оформленні покупки. Також ви можете персонально відвідати будь-який з наших салонів, де продавці-консультанти нададуть вам всю цікаву для вас інформацію і дадуть відповідь на всі питання.

термометр електронний

Види термометрів електронних

Медичні термометри бувають декількох видів, тому якщо ви вирішили купити електронний термометр - рекомендуємо вам ознайомитися з їх основними класифікаціями:

 1. Стандартний термометр електронний.

 2. Інфрачервоний безконтактний термометр.

 3. Ареометри.

 4. Побутові термометри.

Класичні електронні термометри - це довгастий градусник зі спеціальним наконечником з металу. На корпусі пристрою розміщений невеликий екран (з підсвічуванням в деяких моделях), на якому відображаються результати вимірювань і інші значення, передбачені функціоналом медтехніки. Такі термометри працюють портативно від батарейок. Для включення і виключення пристрою передбачена спеціальна кнопка. Бувають моделі зі звуковим сигналом. Більшість моделей мають функцію запам'ятовування показників попередніх вимірювань. Осередки пам'яті здатні запам'ятати від двох до 25 вимірювань. Виробники роблять термометри водонепроникними, а в якості матеріалу для корпусу використовують гігієнічну медичну пластмасу. За допомогою класичного електронного термометра температуру можна вимірювати аксиллярно (в пахвовій западині), орально і ректально.

Інфрачервоні моделі термометрів здійснюють вимірювання температури безконтактно. Особливої ​​популярності вони набули відносно недавно. Це абсолютно безпечний і гігієнічний метод, що дозволяє дистанційно визначити температуру тіла людини, температуру будь-якої рідини або поверхні. За допомогою інфрачервоного градусника можна безперешкодно виміряти температуру тіла сплячої дитини. Це кращий варіант для новонароджених. Практично всі інфрачервоні термометри мають великий дисплей з яскравим підсвічуванням, що дає можливість проводити вимірювання в нічний час без включення світла.

Ареометри відносяться до професійного типу термометрів і використовуються для визначення температури і щільності різних рідин і поверхонь, а побутові термометри дозволяють визначити температуру повітря в приміщенні (застосовуються в домашніх умовах, дитячих садах, школах, лікарнях, офісах і інших громадських закладах).

Навіщо потрібен електронний термометр?

Термометри електронні - це сучасна медична техніка, яка дає точні результати і гарантує безпеку за умови правильної експлуатації пристроїв. Термометри компактні, точні, їх можна використовувати дорослим, дітям і навіть новонародженим. Такий прилад завжди повинен бути у вас під рукою. Великий вибір електронних термометрів ви знайдете в мережі магазинів Ортомедіка. Наші магазини знаходяться в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Кривому Розі та інших містах України. Ви завжди можете замовити електронний термометр на сайті нашої компанії. У каталозі представлені всі доступні моделі і відповідні їм технічні характеристики.

Які основні переваги термометрів електронних? Перш за все, це:

 • безпека;

 • точність;

 • водонепроникність;

 • компактність;

 • практичність;

 • широкий функціонал.

Існують особливі моделі градусників з м'яким наконечником. Вони призначені для вимірювання температури тіла у дітей. Гнучкість наконечника виключає можливість отримання випадкових травм. Також для дитини ви можете купити дитячий електронний термометр. Зазвичай такі моделі випускаються з яскравими дизайнами.

купити електронний термометр

Як правильно вибрати?

При виборі медтехніки звертайте увагу не тільки на те, скільки коштує електронний термометр, а на його технічні характеристики. Одними із пріоритетних параметрів при виборі є наступні:

 1. Тип (електронний, інфрачервоний, контактний / безконтактний).

 2. Розмір і яскравість дисплея (чи є підсвічування).

 3. Індикатор заряду батареї.

 4. Чи є звуковий сигнал.

 5. Тип наконечника (стандартний / гнучкий).

 6. Спосіб вимірювання, передбачений виробником (аксилярний, оральний, ректальний).

 7. Час і тривалість вимірювання.

 8. Чи є функція автоматичного відключення.

 9. Гарантія від виробника.

 10. Ціна.

При обліку всіх перерахованих вище характеристик ви зможете підібрати для себе саме той виріб, який виявиться для вас максимально корисним.

Чому варто купити термометр електронний у нас?

Мережа магазинів Ортомедіка - це доступна, якісна медтехніка від кращих виробників ринку. У нас ви знайдете великий асортимент товарів і зможете отримати професійне консультування. В інтернет-магазині ви можете вивчити доступні до покупки товари і оформити онлайн-замовлення з доставкою.

Електронні термометри: найчастіші питання

Діапазон цін на електронні термометри від 90 грн до 3 000 грн