- 43 магазина по Україні в 20 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Джгут турнікет - це виріб медичного призначення для надання першої медичної допомоги в медичних установах, машинах швидкої допомоги, похідних умовах, під час воєнних дій та інших екстремальних ситуаціях.
Показання щодо використання:
Характеристики:
Рекомендації з використання: Перед застосуванням обов’язково ознайомтесь з даною інструкцією! Джгут може бути накладений самостійно навіть однією рукою. Максимальній час накладання – не більше 2х годин
Догляд за виробом: Прати м’якими миючими засобами при температурі не вище +35ºС. При пранні і полосканні не терти і не викручувати. Сушити вдалині від джерел тепла. Не прасувати. Не відбілювати (не використовувати відбілюючі миючі засоби, що містять хлор). Не піддавати сухий хімічній чистці.
Спосіб застосування. Техніка накладання джгута.
Складання та підготовка джгута до стану готовності:
Для ефективного використання джгут має бути правильно складений та має бути розміщений на екіпіровці спереду так, щоб до нього можна було швидко дотягнутися однією рукою (на грудях, на поясі, тощо) - див.Схему2.
*У фабричному складанні джгут вже є готовим для накладання після його розгортання та приведення у стан готовності. У випадку, якщо джгут був розправлений, для його правильного складання дійте згідно наступних кроків – див.Схему4 (складання джгута):
1. Вставте кінчик джгута через пряжку.
2. Протягніть приблизно 15-20см джгута через петлю, та приплюсніть петлю, що утворилась після вдягання кінчика.
3. Згорніть всередину складену петлю 2 рази та закріпіть кінчик до основної частини джгута липучкою.
4. Поверніть важіль-фіксатор вздовж у напрямку основної частини джгута та зафіксуйте його на планці липучкою. Джгут готовий до зберігання.
Приведення джгута у стан готовності та накладання (з можливістю накладання однією рукою).
1. У разі необхідності швидко зніміть джгут, розгорніть та приведіть його у стан готовності для використання - див.Схему3.
2. Розправте та заведіть петлю на пошкоджену руку або ногу, підніміть якомога вище місця поранення кінцівки. Переконайтеся, що під джгут не потрапили тверді предмети під одягом!
*Часто при накладанні джгута на ногу необхідно розгорнути його повністю та завести під ногу. В цьому випадку зручніше діяти двома руками для того щоб швидко протягнути кінчик джгута через пряжку.
3. Сильно затягніть кінець джгута, протягнутий через пряжку та не доводячи до планки з важелем-фіксатором зафіксуйте його на стрічці-ліпучці, що обгорнута навколо кінцівки.
4. Поверніть важіль-фіксатор декілька разів до того моменту, коли з місця поранення не припиниться текти яскраво-червона кров і нарешті не припиниться відчуватися пульс у кінцівки. Кінцівка має побіліти. Закріпіть поворотний важіль у фіксуючій планці. Перевірте, чи є кровотеча та дистальний пульс? Якщо є кровотеча або пульс, продовжуйте затягувати стрічку. Перевірте кровотечу та пульс наново.
*В деяких випадках необхідно накладання другого джгута вище або поруч із першим.
5. Обгорніть вільний кінець джгута, протягніть його далі над поворотною ручкою фіксуючи на планці та прикріпіть липучку кінчика до основної частини джгута.
6. Закрепіть фіксуючу планку світлою стрічкою. На світлій стрічці напишіть точний час накладання джгута.
*Рекомендовано також продублювати фіксацію часу накладання джгута на лобі пораненого. Якщо під рукою немає маркера або ручки можна використати кров або бруд. Не закривайте джгут та місце напису часу накладання одягом, простирадлом, тощо.
7. Повідомте якнайшвидше будь-яким доступним способом, про те що вам потрібна негайна медична допомога. Пам’ятайте! Максимальній час накладання джгута – не більше 2х годин
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги