Ортопедичне дитяче взуття для дітей у Дніпрі

Дитячі ортопедичні літні кросівки Ortomedica 1092-12 срібні

1 200 грн

Дитячі ортопедичні літні кросівки Ortomedica 1092-13 сині

1 200 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1032-03 сірі

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1039-04 перламутрові фіолетові

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1039-03 перламутрові рожеві

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1037-01 перламутрові рожеві

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1038-06 коричневий камуфляж

1 250 грн

Дитячі ортопедичні кросівки Ortomedica OSC-105 жовті

1 265 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 135-01 анатомічні, срібло

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 135-06 сині

1 250 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 226-01 анатомічні, срібло

1 250 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 230-01 анатомічні, рожеві

1 250 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 220-06 анатомічні, різнокольорові, низькі

1 250 грн

Туфлі ортопедичні для дівчаток Ortomedica 523-01 чорні

1 265 грн

Кросівки ортопедичні дитячі Ortomedica 504-08 чорні, демісезон

1 265 грн

Дитячі ортопедичні кросівки Ortomedica 218-02 анатомічні, червоні

1 265 грн

Дитячі ортопедичні кросівки Ortomedica 216-05 анатомічні, біло-жовті

1 265 грн

Кросівки ортопедичні дитячі Ortomedica 101-05 білі, демісезон

1 265 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 125-05 анатомічні, сині

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 141-03 анатомічні, срібло

1 250 грн

У ранньому віці діти відрізняються підвищеною руховою активністю. Оскільки дитячий організм досить швидко розвивається, для правильного формування кістково-м'язової системи дитині необхідно купити ортопедичне взуття. Це дозволить застерегти малюка від плоскостопості, клишоногості, вальгусної деформації ступнів, проблем з поставою і хребтом і безлічі інших проблем. Якщо вам потрібно доступне і якісне ортопедичне взуття для дітей в Дніпрі - звертайтеся в спеціалізовані ортопедичні салони Ортомедіка. У наших магазинах ви знайдете великий асортимент лікувального та профілактичного взуття в різних кольорах і моделях.

Переваги ортопедичного взуття для дітей

Дитяче ортопедичне взуття виробляється з урахуванням особливостей будови дитячих ніг. Лікувальні моделі мають спеціальну конструкцію, яка дозволяє стабілізувати ступні в правильному анатомічному положенні. Спеціальний каблук покращує амортизацію п'яткової області, що знижує ударне навантаження на суглоби і хребет. Матеріалами для виробництва більшості моделей дитячих ортопедичних туфель, черевиків, сандалій і кросівок є натуральна шкіра, замша, нубук або лакована шкіра. Ці матеріали відрізняються гіпоалергенністю і перешкоджають запотіванню стопи, а також є профілактикою натоптишів, мозолів і інших подразнень. У такому взутті ваша дитина завжди буде відчувати комфорт і легкість. Дитяче ортопедичне взуття сприяє правильному формуванню хребтів, колінних суглобів, ступень і всієї опорно-рухової системи в цілому.

Якими додатковими перевагами володіє ортопедичне взуття для дітей? Перш за все, це:

 • ефективна профілактика і лікування плоскостопості будь-яких стадій і форм;

 • лікування і профілактика клишоногості, яка нерідко виявляється в дитячому віці, вальгусної і варусної деформації стопи;

 • стабілізація ступень, суглобів і хребта, як наслідок, профілактика сколіозу та інших видів викривлення хребетного стовпа;

 • деякі моделі дитячого ортопедичного взуття надають масажуючий вплив, який підсилює кровообіг, а це грає важливу роль при лікуванні і профілактики захворювань ступень;

 • усунення хронічної нестабільності м'язів і зв'язок, підтримка їх тонусу;

 • профілактика болю і дискомфорту в нижніх кінцівках.

Якщо ви хочете купити ортопедичне взуття для дітей в Дніпрі - магазини Ортомедіка вам в цьому допоможуть. У наших ортопедичних салонах працює кваліфікований персонал, який підбере оптимальний варіант взуття для вашої дитини і проконсультує вас з усіх питань.

Види дитячого ортопедичного взуття

Ортопедичне взуття для дітей розрізняється за кількома критеріями. Перш за все, це:

 1. Призначення. Взуття може використовувати як з метою профілактики, так і може бути призначене ортопедом для корекції і лікування конкретного захворювання. Від типу і характеру захворювання буде залежати тип дитячого ортопедичного взуття.

 2. Тип. Найчастіше серед зимових і демісезонних моделей ортопедичного взуття для дітей зустрічаються черевики і кросівки. Серед літніх варіантів: туфлі і сандалі.

 3. Особливості конструкції. Дитяче ортопедичне взуття може включати наявність спеціального каблука Томаса, низький або високий задник, ортопедичну устілку.

 4. Матеріали зовнішнього покриття. Зазвичай це натуральна шкіра, замша або нубук.

 5. Дизайн. Дитяче ортопедичне взуття може бути виготовлене ​​для дівчаток або тільки для хлопчиків. Також зустрічаються універсальні моделі.

Широкий асортимент взуття ортопедичного для дітей ви знайдете в наших магазинах Ортомедіка в Дніпрі, а також на сайті інтернет-магазину Ortomedica.

Де продається ортопедичне взуття для дітей в Дніпрі?

Якщо лікар призначив вашій дитині ортопедичне взуття або ви хочете купити його для профілактики - звертайтеся в салони Ортомедіка. У наших магазинах вас чекає найкраще ортопедичне взуття для дітей в Дніпрі. Крім широкого і різноманітного асортименту від кращих сучасних виробників ринку, у нас працюють досвідчені продавці-консультанти, які завжди готові прийти до вас на допомогу. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання, а також допоможуть в правильному підборі необхідної моделі. У будь-якому з наших магазинів ви можете пройти процедуру безкоштовної діагностики стопи на плоскостопість. Якщо у вас немає можливості особисто відвідати наш салон - ви можете замовити дитяче ортопедичне взуття на сайті інтернет-магазину Ortomedica.