Аплікатор Ляпко у Дніпрі

Аплікатор Ляпко Квадро 4,9 Ag

932 грн

Аплікатор Ляпко Валік Великий М 5,0 Ag

794 грн

Чарівна стрічка здоров'я Ляпко (1+1, 5-сегментна) 4,3Ag

1 320 грн

Аплікатор Ляпко Шанс 6,2 Ag х 4 (47,5х23,5 см)

1 710 грн

Масажний Килимок Ляпко голчастий великий плюс 6,2 Ag (56х29 см)

2 088 грн

Масажна подушка Ляпко голчаста 5,8 Ag (38,5х16

1 209 грн

Аплікатор Ляпко Супутник плюс 5,8 Ag (23,5х5,9см)

242 грн

Килимок Ляпко Великий 7,0 Ag (48х27,5 см)

1 662 грн

Ляпко Валік 3,5 Ag М для обличчя

413 грн

Устілки Ляпко 37-40 р. 5.0 AG

805 грн

Устілки Ляпко 40-43 р. 5.0 AG

909 грн

Ляпко М'ячик голчастий 4,0 Ag

551 грн

Аплікатор Ляпко Супутник плюс 5,8 Ag

241 грн

Аплікатор Ляпко Шанс 6,2 Ag

439 грн

Аплікатор Ляпко Народний 7,0 Ag

374 грн

Аплікатор Ляпко Ап Квадро 6,2 Ag

858 грн

Аплікатор Ляпко Шанс 4,9 Ag

500 грн

Аплікатор Ляпко Краплинка 3,5 Ag

105 грн

Аплікатор Ляпко Квадро 5,8 Ag

946 грн

Аплікатор Ляпко пояс Універсальний 4,3 Ag (М)

625 грн

На поверхні нашого тіла розташовано безліч нервових закінчень. Впливаючі на рефлекторні точки, можна стимулювати активну роботу системи внутрішніх органів, посилити кровообіг і активізувати імунні процеси організму. Досягти такого ефекту можна за допомогою спеціального голчастого масажера - аплікатора Ляпко. Купити аплікатор Ляпко в Дніпрі ви можете в одному з ортопедичних салонів Ортомедіка або замовити на сайті нашого інтернет-магазину. Ми допоможемо вам підібрати потрібний масажер і розповімо як його правильно використовувати.

Види аплікаторів Ляпко

Користь голчастих масажерів незаперечна. Вони довели свою ефективність на тисячах пацієнтів, тому до їх застосування вдаються фахівці. Виробник випускає найрізноманітніші типи аплікаторів, які призначені для масування конкретної зони тіла. Асортимент голчастих масажерів Ляпко складають:

  1. Килимки. Виробляються різної ширини і розміру. На килимок можна сісти, лягти всім тілом, а також зафіксувати його на проблемній зоні. Виріб допомагає досягти розслаблення, усуває хворобливість і дискомфорт, а також підсилює приплив крові.

  2. Валики. Являють собою універсальний тип масажера, за допомогою якого можна масажувати різні області тіла. Ефективно знімає біль в попереку, надає шкірі еластичність, використовується в якості комплексного елемента в боротьбі проти целюліту.

  3. М'ячики. Застосовуються для рефлекторного впливу на поверхню долонь і ступень. Оскільки на стопах розташована концентрація нервових закінчень - доведено, що рефлекторний вплив на дані зони покращує роботу всіх систем внутрішніх органів.

  4. Устілки. Працюють за тим же принципом, що і м'ячики, однак площа масування стопи більше, відповідно ефект і стимуляція нервових закінчень сильніше.

  5. Стрічки. Довгасті гумові стрічки з наявністю голок обмотуються навколо масуючої зони, і статично впливають на обрану область тіла. В даному випадку силу впливу голок людина може регулювати самостійно.

Якщо ви шукаєте аплікатор Ляпко в Дніпрі - рекомендуємо вам звернутися до професіоналів. Мережа ортопедичних салонів Ортомедіка надасть вам великий вибір голчастих масажерів за доступною ціною. Ми допоможемо вам правильно вибрати крок голки, тип аплікатора, пояснимо всі тонкощі застосування масажера і відповімо на всі ваші запитання. Доведено, що регулярне застосування Ляпко ефективно усуває головний біль, налагоджує роботу опорно-рухової системи, сприяє якісному глибокого сну, надає профілактику варикозного розширення вен і зміцнює захисні реакції нашого організму. Після важких тренувань аплікатор усуває біль і крепатуру в м'язах, зміцнює суглоби і підсилює кровообіг.

Де купити аплікатор Ляпко в Дніпрі?

Шукаєте де аплікатор Ляпко купити в Дніпрі? Тоді мережа профільних магазинів медтехніки Ортомедіка запрошує вас до нас! Ми розташовані за адресою провулок Вільний, 2а (ж / м Лівобережний-3). Додзвонитися в салон можна за номером телефону +380674006330. Також ми є на вулиці Титова, 30 (недалеко від ТРЦ Аполло). Номер телефону магазину: +380670050107. У будь-який час ви можете відвідати сайт нашого інтернет-магазину і персонально ознайомитися з доступним асортиментом товарів. Також на сайті ви знайдете телефон гарячої лінії нашої компанії, адреси магазинів Ортомедіка Україна і графік роботи наших ортопедичних салонів. Ми з радістю надамо вам консультування і допоможемо в підборі медтехніки та ортопедичних товарів.