Електрод для дарсонваля грибоподібний великий

77 грн

Електрод для дарсонваля бородавочний

78 грн

Електрод для дарсонваля гребінець

69 грн

Електрод для дарсонваля грибоподібний маленький

69 грн

Електрод для дарсонваля вушний

69 грн

Електрод для дарсонваля порожнинний

69 грн

Електрод для дарсонваля шийний

74 грн

Електрод для дарсонваля точковий

69 грн

Електрод для дарсонваля гомілковий

98 грн

Апарат Дарсонваль Корона K2-S з барсеткою

1 890 грн

Апарат Дарсонваль Корона К5 з 4 електродами

1 750 грн

Апарат Дарсонваль Корона К2 з 3 електродами

1 600 грн

Апарат Дарсонваль Корона К5-S з барсеткою і 4 електродами

2 040 грн

Електрод для дарсонваля вагінальний

69 грн

Електрод для дарсонваля ректальний маленький

69 грн

Електрод для дарсонваля спинний (рогатка)

69 грн

Електрод ректальний великий для дарсонваля

69 грн

Електрод крапля для дарсонваля

69 грн

Апарат для дарсонвалізації BactoSfera DARSONVAL (3 електрода)

1 220 грн

Дарсонваль Праймед Зірка СН-101 (4 електрода)

1 950 грн

Дарсонвалізація активно використовується в косметологічному і фізіотерапевтичному лікуванні. Це ефективний метод впливу на шкіру, який передбачає застосування місцевої токової напруги (від 0,02 мА до 20 кВ). Дарсонваль - прилад, який і допомагає здійснити цю процедуру. Струм подається на певну зону тіла під впливом спеціальних електродів, які виробляються у вигляді гребінців, циліндрів, вигнутих насадок і т.д.

Які переваги терапії за допомогою дарсонваля? Які види дарсонвалів існують на ринку і як правильно використовувати прилад? Про це ми розповімо далі. Великий вибір апаратів для косметології, а також фізіотерапії ви знайдете в мережі магазинів Ортомедіка. Ми розташовані в Дніпрі, Києві, Харкові, Одесі, Кривому Розі та інших містах України. Детальна інформація представлена ​​на сайті нашого інтернет-магазину.

дарсонваль

Види дарсонвалів

Незважаючи на те, що принцип роботи всіх приладів єдиний - в залежності від зони впливу, а також переслідуваних цілей - комплектація апарату різна. Основну відмінність складає потужність напруги тієї чи іншої моделі і насадки в комплекті. Також дарсонвалі бувають стаціонарні (для професійного використання) і компактні (можуть застосовуватися в домашніх умовах). Експлуатація апаратури досить проста, тому для її застосування в домашніх умовах не потрібно спеціальних медичних знань і навичок. Досить уважно ознайомитися з інструкцією від виробника.

Електроди (насадки) в дарсонвалі бувають наступних видів:

 • вушні;

 • грибоподібні;

 • каплевидні;

 • гребінці (для волосся);

 • пелюстки;

 • ясеневі;

 • ректальні;

 • рогатки;

 • проти бородавок;

 • гінекологічні.

Для правильного застосування потрібної насадки у відповідному місці необхідно вивчити інструкцію до моделі дарсонваля. Зазвичай за допомогою перерахованих вище насадок обробляють зону обличчя і декольте, шкіру голови і волосся безпосередньо, зони талії і стегон, руки, шию, плечі, спину і т.п. Дарсонвалізація дозволяє усунути дерматологічні захворювання і алергічні прояви, допомагає зупинити облисіння і усуває ламкість волосся. Процедура стимулює регенерацію шкіри, покращує її захисні механізми, налагоджує кровообіг і лімфоток.

Навіщо потрібен дарсонваль?

Дарсонвалізація - ефективний засіб для суглобів. У реабілітаційному періоді після травми дана процедура прискорює процес загоєння і сприяє прискореному відновленню тканин. У косметології дарсонваль - відмінний засіб від прищів і постакне.

Говорячи про показання до дарсонвалізації, можна відзначити наступні:

 1. Шкірні захворювання. Дарсонваль активно застосовується для обличчя. Акне і іншого роду вугри часто залишають на шкірі рубці і плями. Дарсонвалізація стимулює швидке відновлення пошкоджених ділянок шкіри і налагоджує внутрішній метаболізм клітин. Також активно використовується від зморшок.

 2. Алопеції. Облисіння - поширена проблема. В даному випадку дарсонваль сприяє зміцненню волосяних цибулин, уповільнює процеси випадіння волосся, а повний курс процедур дозволяє забути про проблему зовсім.

 3. Захворювання неврологічного характеру. Розлади нервової системи, неврит, невралгія і інші подібні проблеми є показаннями до терапії за допомогою дарсонвалю.

 4. Прояви целюліту на шкірі. Дарсонваль ефективно допомагає позбавитися від целюліту. Мікрострумовий вплив проходить крізь глибокі шари шкіри і сприяє руйнуванню щільних адипоцитів.

 5. Варикозне розширення вен, трофічні виразки, гемороїдальні вузли.

 6. Запалення вушної раковини і ясен.

Дарсонвалізація надає знеболюючий ефект, покращує кровообіг, підвищує тонус венозних клапанів. Доведено, що під впливом мікрострумів підвищується приплив артеріальної, і відтік венозної крові, усуваються судинні спазми.

дарсонваль купити

Як правильно вибрати?

Якщо ви вирішили купити дарсонваль - при виборі апаратури необхідно враховувати наступні критерії:

 1. Кількість і види насадок.

 2. Максимально допустимий термін експлуатації електродів.

 3. Допустимий безпечний діапазон сили струму.

 4. Особливості роботи регулятора потужності.

 5. Оптимальна частота струму.

 6. Блок живлення (особливості роботи, де розміщений).

 7. Можливість перезарядки.

 8. Виробник (сертифікат якості продукції).

 9. Ціна.

Вибрати і купити якісний прилад, який буде відповідати заявленим характеристикам, вам допоможуть фахівці торгової мережі Ортомедіка. У нас працює навчений персонал, який знає все про медичне обладнання. Ми допоможемо вам вибрати той прилад, який вам потрібен.

Чому варто купити дарсонваль у нас?

Ортопедичні салони Ортомедіка - це професійна мережа магазинів, які спеціалізуються на продажу товарів для вашого здоров'я і краси. У нас великий вибір ортопедичних і медичних виробів, в тому числі і дарсонваль купити який ви можете за вигідною і доступною вартістю. Продавці-консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання: скільки коштує дарсонваль, як правильно використовувати прилад, як досягти максимального терапевтичного ефекту і т.д.

Дарсонвалі і електроди: найчастіші питання

Діапазон цін на дарсонвалі і електроди від 69 грн до 2 450 грн