Відомий європейський бренд Thuasne - це французька компанія, яка є лідером з виробництва медичних ортопедичних виробів. Асортимент включає: бандажі, корсети, ортези, компресійний трикотаж, післяопераційну компресійну білизну, ортопедичні товари для спорту і багато іншої якісної продукції. Якщо вас зацікавила продукція Thuasne купити будь-який необхідний виріб ви можете на нашому сайті або в ортопедичному салоні Ортомедіка в вашому місті!

Історія бренду

Засновником бренду Thuasne став Огюст Каттаерт в 1847 році у Франції. Тоді компанія називалася "Cattaert et Compagnie" та спеціалізувалася на продажу еластичних стрічок, які виготовлялися в місті Сент-Етьєн. Потім в 1914 році компанію очолив Моріс Тюан, онук Каттаерта. Він переорієнтував стратегічну діяльність сімейного бізнесу в медичний сектор, після чого бренд перейменувався в відомий нині "Тюан". Моріс керував Thuasne Group 73 роки. За цей час відбулося чимало змін. Ключові з них:

 • 1932 р бренд вирішив зайнятися виробництвом медичних виробів, зареєструвавши торгові марки "Biflex" і "Neoplastex".

 • 1956 року з'явився перший логотип Thuasne.

 • 1968 року була зареєстрована ще одна торгова марка "Novelastic".

 • 1981 р початок виробництва ортопедичного корсета для попереку Lombax.

 • 1992 р запуск виробництва лінії продукції компресійних виробів Venoflex.

 • 2001 р поява першої філії в Північній Америці.

 • 2011 р покупка компанії Townsend Design в США.

 • 2015 р ребрендінг старого логотипу, відкриття п'ятої філії по виробництву медичних виробів в місті Сент-Етьєн.

 • 2016 р покупка компанії Quinn Medical (США) і Orthotic Composites (Англія).

Сьогодні компанія Thuasne працює по всьому світу. Штат налічує більше 2000 співробітників, 300 з яких працюють в Європі, Азії та Сполучених Штатах Америки. Щорічно, починаючи з 2012 року, Тюан отримує інвестиції в розмірі близько десяти мільйонів євро, а близько 40% реалізації товарів здійснюється на міжнародному ринку.

Види продукції Thuasne

Технології виробництва медичної продукції постійно удосконалюються: застосовуються сучасні методи, задіюються кращі інноваційні матеріали. Асортимент товарів також постійно розширюється і поліпшується. Основні категорії продукції, яку виробляє Тюан, такі:

 1. Медичний компресійний трикотаж.

 2. Ортопедичні шини та ортези.

 3. Поперекові бандажі та корсети.

 4. Коректори осанки і реклінатори.

 5. Бандажі на лікоть, коліно, голеностоп і променезап'ястковий суглоби.

Компресійний трикотаж давно довів свою ефективність в лікуванні і профілактиці захворювань вен. Якісні вироби Thuasne виробляються з надійних і технологічних матеріалів, які створюють підтримку вен і судин. Компресійна медичне білизна Тюан - це:

 • колготки (жіночі, чоловічі, для вагітних);

 • гольфи;

 • панчохи;

 • компресійні післяопераційні вироби;

 • антиеболічна білизна.

Компресійний трикотаж Thuasne створює ефективну підтримку вен і надає відмінний лікувально-профілактичний вплив. Також фірма виробляє ортопедичні пов'язки, ортези, пояси і корсети. Основна стратегія виробництва бренду Тюан полягає в строгому дотриманні критеріїв якості європейського стандарту.

Переваги

Thuasne - це лідируючий бренд європейського ринку, компанія номер один по виробництву компресійних і ортопедичних виробів у Франції, а також основний постачальник медичного післяопераційного трикотажу в Німеччині з часткою ринку в 45%. Розробки та виробництво виробів орієнтоване на комфорт пацієнтів, ефективне проведення терапії та безпеку. Використовувані при виробництві матеріали гіпоалергенні і протестовані на міцність. Також можна відзначити наступні переваги:

 1. Експертність. Thuasne постійно налагоджує тісні зв'язки з фахівцями в галузі охорони здоров'я з різних галузей: ортопедія (фізіотерапевти, ортопеди, подологи), хірургія, флебологія і ін., Тому при проектуванні тієї або іншої моделі виробів специфіка і особливості захворювань вивчаються максимально глибоко.

 2. Інноваційність. Тюан задіє кращі сучасні технології, створює і проектує продукти, в яких потребують пацієнти з усього світу. Вироби наділені всіма необхідними характеристиками, які забезпечують ефективну терапію і максимальний комфорт.

 3. Зворотній зв'язок. Щоб працювати над вдосконаленням технологій і якістю продукції, бренд налагоджує зворотний зв'язок з клієнтами, лікарями і пацієнтами. В рамках потреб ринку щорічно випускається 30-40 нових продуктів.

Основне завдання компанії Thuasne в тому, щоб нести користь і супроводжувати здоров'ю населення, постійно вдосконалюватися і розвиватися. Також важливим фактором є доступність товарів. Ціна на продукцію Тюан лояльна, тому кожен зможе знайти для себе оптимальний варіант.

Чому варто купити продукцію Thuasne у нас?

Мережа ортопедичних магазинів Ортомедіка працює тільки з кращими компаніями та лідируючими брендами світового ринку. У наших салонах, розташованих в Києві, Дніпрі, Кривому Розі, Одесі, Харкові та інших містах України, ви можете купити оригінальну продукцію компанії Thuasne. В нашій мережі працюють досвідчені фахівці, які завжди готові проконсультувати вас з будь-якого питання: скільки коштує бандаж, ортез, наколінник або компресійний трикотаж, як його правильно вибрати, як використовувати і т.д. Всі вироби мають сертифікати європейської відповідності і гарантію від виробника. Також в будь-який зручний для вас час ви можете замовити медтехніку і інші товари на сайті нашого інтернет-магазину. Ми завжди готові вам допомогти!