Компресійні гетри Thuasne UP ACTIV SPORT 0343

1 240 грн

Компресійні гольфи Thuasne UP ACTIV SPORT 0344

1 510 грн

Еластичний бандаж на гомілковостопний суглоб посилений Thuasne Sport Reinforced 0353 спортивний

990 грн

Бандаж елстичний для ліктьового суглоба Thuasne 0338

490 грн

Еластичний бандаж на коліно посилений Thuasne Sport Reinforced 0354 з ребрами жорсткості

1 070 грн

Панчоха при лімфедемі та "слоновості" Thuasne MOBIDERM висока, нічна

8 250 грн

Ортез еластичний для гомілковостопного суглоба Thuasne 0333

500 грн

Ортез cтабілізуючий на гомілкостоп BOA Thuasne 0351

2 650 грн

Посилений поперековий опорний корсет Thuasne LombaTech 0851 (26 см)

3 000 грн

Компресійна рукавичка для лімфедеми Thuasne MOBIDERM з маленькими шипами

2 640 грн

Поперековий корсет Thuasne LombaStab 0853, з системою точної фіксації, 26 см

3 375 грн

Дитячий ортез для фіксації зап'ястя і 1 пальця Thuasne Manurhizo Junior 2630

705 грн

Дитячий ортез для фіксації зап'ястя Thuasne Manuimmo Junior 2635

565 грн

Корсет поперековий опорний Thuasne LombaSkin 0870 з ефектом «другої шкіри», 26 см

2 520 грн

Бандаж для попереку Thuasne 0361 попереково-крижовий (Тюан)

2 210 грн

Бандаж Thuasne Silistab Epi (Тюан) 2305 02 для лікування епіконділіта ліктьового суглоба

1 145 грн

Шина для фіксації зап'ястя Thuasne Ligaflex Pro 2433

1 055 грн

Шина для фіксації кисті Thuasne Ligaflex Classic 2435 (Тюан)

955 грн

Ортез Thuasne Ligaflex Action 2436 на променезап'ястковий суглоб

940 грн

Ортез іммобілізаційний ортез для зап'ястя Boa Thuasne 0356

1 980 грн

Відомий європейський бренд Thuasne - це французька компанія, яка є лідером з виробництва медичних ортопедичних виробів. Асортимент включає: бандажі, корсети, ортези, компресійний трикотаж, післяопераційну компресійну білизну, ортопедичні товари для спорту і багато іншої якісної продукції. Якщо вас зацікавила продукція Thuasne купити будь-який необхідний виріб ви можете на нашому сайті або в ортопедичному салоні Ортомедіка в вашому місті!

Історія бренду

Засновником бренду Thuasne став Огюст Каттаерт в 1847 році у Франції. Тоді компанія називалася "Cattaert et Compagnie" та спеціалізувалася на продажу еластичних стрічок, які виготовлялися в місті Сент-Етьєн. Потім в 1914 році компанію очолив Моріс Тюан, онук Каттаерта. Він переорієнтував стратегічну діяльність сімейного бізнесу в медичний сектор, після чого бренд перейменувався в відомий нині "Тюан". Моріс керував Thuasne Group 73 роки. За цей час відбулося чимало змін. Ключові з них:

 • 1932 р бренд вирішив зайнятися виробництвом медичних виробів, зареєструвавши торгові марки "Biflex" і "Neoplastex".

 • 1956 року з'явився перший логотип Thuasne.

 • 1968 року була зареєстрована ще одна торгова марка "Novelastic".

 • 1981 р початок виробництва ортопедичного корсета для попереку Lombax.

 • 1992 р запуск виробництва лінії продукції компресійних виробів Venoflex.

 • 2001 р поява першої філії в Північній Америці.

 • 2011 р покупка компанії Townsend Design в США.

 • 2015 р ребрендінг старого логотипу, відкриття п'ятої філії по виробництву медичних виробів в місті Сент-Етьєн.

 • 2016 р покупка компанії Quinn Medical (США) і Orthotic Composites (Англія).

Сьогодні компанія Thuasne працює по всьому світу. Штат налічує більше 2000 співробітників, 300 з яких працюють в Європі, Азії та Сполучених Штатах Америки. Щорічно, починаючи з 2012 року, Тюан отримує інвестиції в розмірі близько десяти мільйонів євро, а близько 40% реалізації товарів здійснюється на міжнародному ринку.

Види продукції Thuasne

Технології виробництва медичної продукції постійно удосконалюються: застосовуються сучасні методи, задіюються кращі інноваційні матеріали. Асортимент товарів також постійно розширюється і поліпшується. Основні категорії продукції, яку виробляє Тюан, такі:

 1. Медичний компресійний трикотаж.

 2. Ортопедичні шини та ортези.

 3. Поперекові бандажі та корсети.

 4. Коректори осанки і реклінатори.

 5. Бандажі на лікоть, коліно, голеностоп і променезап'ястковий суглоби.

Компресійний трикотаж давно довів свою ефективність в лікуванні і профілактиці захворювань вен. Якісні вироби Thuasne виробляються з надійних і технологічних матеріалів, які створюють підтримку вен і судин. Компресійна медичне білизна Тюан - це:

 • колготки (жіночі, чоловічі, для вагітних);

 • гольфи;

 • панчохи;

 • компресійні післяопераційні вироби;

 • антиеболічна білизна.

Компресійний трикотаж Thuasne створює ефективну підтримку вен і надає відмінний лікувально-профілактичний вплив. Також фірма виробляє ортопедичні пов'язки, ортези, пояси і корсети. Основна стратегія виробництва бренду Тюан полягає в строгому дотриманні критеріїв якості європейського стандарту.

Переваги

Thuasne - це лідируючий бренд європейського ринку, компанія номер один по виробництву компресійних і ортопедичних виробів у Франції, а також основний постачальник медичного післяопераційного трикотажу в Німеччині з часткою ринку в 45%. Розробки та виробництво виробів орієнтоване на комфорт пацієнтів, ефективне проведення терапії та безпеку. Використовувані при виробництві матеріали гіпоалергенні і протестовані на міцність. Також можна відзначити наступні переваги:

 1. Експертність. Thuasne постійно налагоджує тісні зв'язки з фахівцями в галузі охорони здоров'я з різних галузей: ортопедія (фізіотерапевти, ортопеди, подологи), хірургія, флебологія і ін., Тому при проектуванні тієї або іншої моделі виробів специфіка і особливості захворювань вивчаються максимально глибоко.

 2. Інноваційність. Тюан задіє кращі сучасні технології, створює і проектує продукти, в яких потребують пацієнти з усього світу. Вироби наділені всіма необхідними характеристиками, які забезпечують ефективну терапію і максимальний комфорт.

 3. Зворотній зв'язок. Щоб працювати над вдосконаленням технологій і якістю продукції, бренд налагоджує зворотний зв'язок з клієнтами, лікарями і пацієнтами. В рамках потреб ринку щорічно випускається 30-40 нових продуктів.

Основне завдання компанії Thuasne в тому, щоб нести користь і супроводжувати здоров'ю населення, постійно вдосконалюватися і розвиватися. Також важливим фактором є доступність товарів. Ціна на продукцію Тюан лояльна, тому кожен зможе знайти для себе оптимальний варіант.

Чому варто купити продукцію Thuasne у нас?

Мережа ортопедичних магазинів Ортомедіка працює тільки з кращими компаніями та лідируючими брендами світового ринку. У наших салонах, розташованих в Києві, Дніпрі, Кривому Розі, Одесі, Харкові та інших містах України, ви можете купити оригінальну продукцію компанії Thuasne. В нашій мережі працюють досвідчені фахівці, які завжди готові проконсультувати вас з будь-якого питання: скільки коштує бандаж, ортез, наколінник або компресійний трикотаж, як його правильно вибрати, як використовувати і т.д. Всі вироби мають сертифікати європейської відповідності і гарантію від виробника. Також в будь-який зручний для вас час ви можете замовити медтехніку і інші товари на сайті нашого інтернет-магазину. Ми завжди готові вам допомогти!