Подушка-полувалик OSD-0511C
0 грн
Подушка для шиї OSD-0507C
0 грн
Подушка під голову OSD-PU50381210-01-07
700 грн
Подушка під голову Futuro OSD-0550C
1 199 грн
Подушка під голову Platinum OSD-0561C
0 грн
Подушка під голову "Travel" OSD-0501C
0 грн

Компанія OSD (Orthosanit Diffusion Srl Unipersonale) - це провідний італійський виробник обладнання для реабілітації. Високий рівень якості продукції, призначений для задоволення потреб постійно мінливого ринку і вимогливих користувачів, обумовлений стрімким пошуком інновацій, сучасних рішень і вдосконаленням виробничої діяльності. Бренд OSD активно розвивається не тільки на території Італії, але і на міжнародному ринку.

Українська мережа ортопедичних салонів Ортомедіка є офіційним дистриб'ютором італійської компанії і надає широкий асортимент оригінальних виробів безпосередньо від виробника. Відвідавши будь-який з наших магазинів в Дніпрі, Києві, Харкові, Кривому Розі, Одесі та інших містах України, ви зможете купити оригінальні реабілітаційні товари європейської якості. Замовити медтехніку OSD також можна на сайті нашого інтернет-магазину Ortomedica.

Історія бренду

Бренд OSD, як торгова компанія в області допоміжних засобів реабілітації, був заснований ще в грудні 1995 року в місті Спеція на узбережжі Лігурійського моря в італійському регіоні Лігурія. Компанія довгий час проходила процес становлення і шукала можливості задіяння інноваційних методів для виробництва кращої реабілітаційної техніки. Сьогодні ОСД зміцнює своє лідерство на італійському ринку засобів реабілітації, зосередившись на поширенні спеціалізованих і високоякісних виробів.

Поступово розширюючи виробничий сегмент реабілітаційних пристосувань, сьогодні OSD надає клієнтам величезний вибір техніки, обладнання та інших медичних засобів, які здатні значно підвищити якість життя людей з обмеженими фізичними здібностями і ослаблених пацієнтів.

Будь-які реабілітаційні засоби, що випускаються італійською маркою ОСД, проходять тестування на відповідність суворої європейської стандартизації, яка враховує такі важливі фактори, як: надійність, міцність, ефективність і безпека продукту. Кожен день компанія розробляє нові проекти, вдосконалює технології виробництва, розширює виробничий сегмент і підвищує якість продукції, що випускається. Реабілітаційні вироби ОСД сьогодні користуються широким попитом клієнтами по всьому світу. Компанія співпрацює з європейськими державами, Сполученими Штатами, Канадою та ін.

Види продукції OSD

Асортимент товарів італійського бренду ОСД максимально різноманітний. Реабілітаційне обладнання, яке ви можете придбати для себе або своїх близьких, включає:

 1. Інвалідні коляски механічного та електричного типу.

 2. Медичні ліжка.

 3. Ходунки для дорослих і роллатори.

 4. Протипролежневі матраци.

 5. Кисневі концентратори.

 6. Милиці пахвові і підлокітною.

 7. Тростини і квадроподи для пересування.

 8. Стільці-туалети для інвалідів.

 9. Електропідйомники, поручні, підголівники.

 10. Медичні меблі та інші товари для обладнання медичних установ.

У магазинах Ортомедіка, а також на сайті нашого інтернет-магазину в категорії "Для реабілітації" ви можете вибрати будь-яку цікаву для вас групу товарів і купити виріб OSD за приємною ціною.

Переваги

OSD - це якісні європейські вироби для реабілітації, яким довіряє весь світ. Вироби розробляються з індивідуальним урахуванням комфорту кожного користувача. У конструкціях продукції передбачені різні опції регулювання, щоб кожен користувач зміг підлаштувати той чи інший виріб під власні фізіологічні параметри. Обладнання надає підтримку ослабленим пацієнтам, інвалідам та людям, які знаходяться в періоді відновлення після травми або операції. Продукція ОСД ретельно тестується на безпеку, тому при експлуатації товару ви можете не турбуватися про його надійність. Головна ідея бренду полягає в тому, щоб надавати світу реабілітаційні товари високої якості і вносити в життя пацієнтів комфорт і полегшення. Вироби OSD - це:

 • європейська якість;

 • безпеку;

 • функціональність;

 • міцність і надійність;

 • доступність;

 • практичність.

Якщо ви вирішили купити реабілітацію OSD в Україні це можна зробити за допомогою наших ортопедичних салонів. Ми надаємо оригінальну продукцію з гарантією від виробника, а всі товари мають сертифікати, що підтверджують їх справжність, надійність і європейську стандартизацію.

Чому варто купити продукцію OSD у нас?

Мережа ортопедичних магазинів Ортомедіка - це мережа спеціалізованих салонів, в яких ви можете купити медтехніку, ортопедичні вироби, реабілітаційні товари і компресійну білизну від кращих виробників європейського і світового рівня. Ми співпрацюємо тільки з провідними компаніями, продукція яких користується попитом серед покупців по всьому світу. У нас у продажу доступні і якісні товари для реабілітації, які допоможуть вам або вашим близьким людям.

За будь-якого питання ви завжди можете звернутися до наших продавців. Спеціально навчений персонал знає про продукцію все і з легкістю допоможе вам підібрати необхідний вам виріб. Відповість на питання: "скільки коштує?", "як правильно використовувати або відрегулювати виріб?", "який товар краще вибрати і в чому між ними різниця". На сайті нашого інтернет-магазину представлений весь доступний до покупки асортимент, тому пропонуємо вам прямо зараз ознайомитися з вибором і замовити потрібний вам виріб. З будь-яких питань ви можете звернутися на гарячу лінію.