Компресорний інгалятор Omron C801
2 450 грн 2 682 грн
Компресорний інгалятор Omron NE-C803
1 650 грн
Компресорний інгалятор Omron С28 Plus
2 495 грн
Компресорний інгалятор Omron С801KD
2 600 грн

На сьогоднішній день велика японська корпорація Omron є лідируючою компанією на світовому ринку з виробництва електроніки. Продукція Омрон поширюється в 36 країнах світу. Щодня компанією розробляються нові проекти, виробляються нові моделі техніки, які користуються попитом клієнтами по всьому світу. Як стверджує Йосіхіто Ямада - президент корпорації - "Місія Omron головним чином полягає в тому, щоб покращувати життя і вносити свій вклад в краще суспільство".

Оригінальну продукцію японського бренду Омрон ви можете купити в спеціалізованих магазинах медтехніки Ортомедіка. Наші ортопедичні салони розташовані в Дніпрі, Кривому Розі, Одесі, Києві, Харкові та інших містах України. Наша мережа є офіційним дистриб'ютором Omron, тому якщо вам потрібна якісна і оригінальна японська медтехніка від виробника - запрошуємо вас відвідати наші магазини. Також ви можете замовити медтехніку на сайті інтернет-магазину Ortomedica прямо зараз.

Історія бренду

Засновником компанії Омрон є Кадзума Татеісі - теоретик, підприємець і філософ менеджменту. У 1993 році він заснував Omron Corporation. У момент активного розвитку бізнесу, Кадзума постійно вводив нововведення, розробляв нові методи управління і шукав нові можливості вдосконалення виробництва, стимулюючи корпоративне 

зростання. Казума перемістив свій завод в Хігашінода і почав діяльність під назвою Tateisi Electric Manufacturing Co. Це скромне підприємство згодом стало OMRON Corporation.

У 1935 році Кадзума розробив товарний знак для нової компанії і розмістив рекламу в галузевому журналі OHM. У той час такий вид реклами вважався новаторським. У міру збільшення замовлень, фабрика в Хігашінода виявилася замалою для виробництва продукції, і в 1936 році засновник побудував нову фабрику в Нагато, а в наступному році розширив виробництво до Токіо.

У 1953 році Кадзума вперше відвідав Сполучені Штати Америки, де він зміг на власні очі побачити американську виробничу автоматизацію. Повернувшись додому, підприємець почав радикальну перебудову бізнесу. Татеісі вважав, що після створення повноцінної корпоративної інфраструктури, компанія буде рости сама по собі.

Корпоративний девіз Omron символізує прихильність компанії справі поліпшення якості життя своїх співробітників і підвищення рівня життя людей в усьому світі. Після створення девізу, для співробітників кожного офісу Омрон стало звичайним вимовляти ці слова щоранку перед роботою. Девіз був також надрукований на іменних бирках співробітників, щоб зміцнити прихильність OMRON виконання своєї соціальної відповідальності. Девіз, який є основним керівним принципом компанії, залишається незмінним і по сей день.

Види продукції Omron

Корпорація Omron працює відразу в декількох напрямках. До системи охорони здоров'я і виробництва медичної електроніки компанія прийшла в 1961 р. Ця галузь отримала окреме місце в корпорації і прийняла назву "Omron Healthcare". Серед товарів медичного призначення Омрон випускає:

 1. Автоматичні і напівавтоматичні тонометри.

 2. Тонометри на зап'ясті.

 3. Діагностичні ваги.

 4. Небулайзери та інгалятори.

 5. Крокоміри.

 6. Термометри та градусники.

 7. Електрокардіографи.

 8. Безконтактні тонометри та ін.

Вся медтехніка проводиться із застосуванням інноваційних технологій і відрізняється максимальною точністю. Експлуатаційний термін електронних пристроїв Омрон дозволяє використовувати техніку довгі роки.

Переваги

Компанія Omron розробляє і пропонує інноваційні продукти, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, а підхід до вирішення соціальних проблем є показовим прикладом того, що Омрон є корпоративною групою, на яку люди завжди можуть покластися, і організацією, яка продовжує виправдовувати високі очікування людей в усьому світі. Основні переваги японської медтехніки Omron:

 • незаперечна якість;

 • довговічність експлуатації;

 • точність техніки;

 • функціональність та інноваційність;

 • доступність;

 • відповідність очікуванням споживачів;

 • світова глобалізація.

Широкий асортимент продукції японського виробництва ви знайдете в магазинах Ортомедіка. У нас представлений великий вибір медичних товарів з наявністю на них сертифікатів, що підтверджують справжність і якість виробів.

Чому варто купити продукцію Omron у нас?

Ціна на медтехніку Omron в мережі магазинів Ортомедіка виправдає ваші очікування. У нас великий вибір якісної японської продукції, професійне консультування в питаннях вибору, наявність спеціальної документації на товари, що підтверджує їх справжність, а також надання гарантії безпосередньо від виробника. Скільки коштує медтехніка Омрон? Як підібрати тонометр або інгалятор? Як правильно користуватися приладом? На ці питання вам детально відповідять продавці наших салонів.