Плечовий пояс Arm fix, Medi
2 690 грн

Ортопедичні вироби та компресійний трикотаж від німецької компанії Medi - це синтез бездоганної якості, високої клінічної ефективності та дизайнерської естетичності. Досягти такого рівня допомогла багаторічна старанна робота, постійне вдосконалення технологій і розробка нових проектів, а також впровадження у виробничу діяльність інноваційних методів. Виробництво продукції Меді зосереджено в місті Байройт в Німеччині. В якості сировини для виготовлення бандажів і компресійного трикотажу використовуються міцні гіпоалергенні матеріали, які мають антибактеріальні, повітропроникні і гіпоалергенні властивості.

Купити оригінальну продукцію Medi ви можете в будь-якому з спеціалізованих ортопедичних салонів Ортомедіка. Наші магазини є в Києві, Одесі, Харкові, Кривому Розі, Дніпрі та інших містах України. Також замовити будь-який оригінальний товар Меді можна за допомогою сайту нашого інтернет-магазину.

Історія бренду

Витоки зародження відомої нині компанії Medi беруть свій початок з 1951 року. Тоді Вольфганг Вайхермюллер - засновник компанії, прийняв рішення покинути колишню НДР і вночі перетнув кордон неподалік Рудольфштайна. Все, що було у нього з собою - рюкзак, а в ньому - деталі цінної в'язальної машини. Коли Вольфганг прибув в Байройт - він заснував невелике виробництво і, таким чином, заклав основу майбутньої всесвітньо відомої компанії Меді.

Вайхермюллер використовував знання і навички, які він отримав в колі своєї родини. Його батьки займалися виробництвом панчішно-шкарпеткових виробів та корсетів в Німеччині. Разом з двоюрідним братом Вольфганг зареєстрував компанію WeCo, де стартовий капітал становили лише три в'язальні машини та навички в'язання гуми. Спочатку вироби виготовлялися з гумових волокон, а невеликий цех розташовувався в колишньому танцювальному залі Байройта.

Через деякий час виробництво WeCo набуло успіху, а в 1975 році компанія презентувала перші в світі прозорі компресійні панчохи. Це була справжня революція в світі компресійної терапії.

Види продукції Medi

Компанія спеціалізується на двох основних категоріях: ортопедичні вироби (бандажно-корсетна продукція) і медичний компресійний трикотаж. Різноманітний асортимент налічує безліч моделей, серед яких кожен клієнт зможе відшукати для себе оптимальний варіант. У сегменті бандажної продукції представлені наступні вироби:

 • ортопедичні коміри;

 • наколінники, налокітники;

 • бандажі на голеностоп;

 • ортези;

 • пояса і корсети;

 • реклінатори;

 • гомілковостопні бандажі;

 • ортопедичні фіксатори плеча і інше.

Компресійний трикотаж Mediven - це окрема лінія виробів, які включають:

 • компресійні панчохи, гольфи і колготки;

 • компресійні рукава;

 • антиемболічний госпітальний трикотаж.

Класифікація компресійних виробів Медівен за призначенням виглядає наступним чином:

 1. Госпітальний трикотаж. Виготовляється білого кольору з відкритим носком. Використовується під час хірургічних операцій і під час пологів. Надає компресійний вплив і дозволяє фахівцям стежити за станом вен пацієнта.

 2. Флебологічний трикотаж. Призначений для лікування варикозної хвороби, починаючи від профілактичного, закінчуючи четвертим класом компресії. Використовується в комплексній терапії при боротьбі з хронічною венозною недостатністю, тромбозом глибоких вен і лімфедемою.

 3. Профілактичний трикотаж. Використовується з метою профілактики здоров'я вен при наявності факторів схильності до варикозу.

 4. Трикотаж для вагітних. Застосовується в допологовий період, захищає судини і знижує больові відчуття, а також дискомфорт в ногах.

 5. Лімфологічний трикотаж. До цієї групи виробів належать компресійні рукава, рукавички та інші товари, чиє призначення полягає в налагодженні роботи лімфатичної системи.

 6. Трикотаж для лікування трофічних виразок.

 7. Батлер для надягання компресійних виробів пацієнтом самостійно.

Купити оригінальну продукцію Медівен ви можете в магазинах Ортомедіка або замовити з доставкою на сайті інтернет-магазину Ortomedica прямо зараз.

Переваги

Пристрасть до постійного вдосконалення технологій і виробів робить Меді воістину унікальним брендом, який постійно розвивається, надаючи світу якісну продукцію за доступною ціною. Міді - це лідируючий виробник європейського ринку, якому довіряють не тільки звичайні пацієнти, а й фахівці в області флебології, хірургії, ортопедії та ін. Мета Medi - поліпшити якість життя людей в усьому світі, надати користувачам не тільки ефективний засіб терапії, а й забезпечити комфорт використання.

Продукція німецького походження володіє високою якістю і проводиться з міцних матеріалів. Меді - це:

 • якість;

 • інноваційність;

 • доступність;

 • гіпоалергенність;

 • ефективність;

 • безпека.

 Мережа Ортомедіка є офіційним дистриб'ютором бренду Меді в Україні і надає оригінальні товари безпосередньо від виробника. У нас ви можете купити будь-який необхідний виріб Меді за приємною вартістю.

Чому варто купити продукцію Medi у нас?

Наші ортопедичні салони - це професійна мережа магазинів медтехніки, протезно-ортопедичних виробів, компресійного трикотажу і реабілітаційного обладнання. Ми спеціалізуємося на продажу якісних медичних виробів, а нашими постачальниками є лідируючі бренди і компанії світового масштабу. Всі товари, які ви знайдете в нашому асортименті, мають сертифікати якості і відповідають суворим європейським стандартам. Скільки коштує продукція Меді? Як правильно підібрати панчохи або бандаж? Як доглядати за виробом? Як обрати? На всі ці та інші питання вам дадуть відповідь фахівці-консультанти наших ортопедичних салонів!