Ортопедична подушка під поперек Aurafix (Аурафікс) 840 з ефектом пам'яті

1 600 грн

Панчохи компресійні Aurafix AV-103 з закритим носком 1 клас, бежеві

1 410 грн 1 481 грн

Ортопедична подушка Aurafix (Аурафікс) 862 для сну маленька (50х30х10/8 см)

2 230 грн

Корсет для спини від сутулості Aurafix AO-53 коректор постави

1 810 грн

Коректор постави для дітей Aurafix DG-142 реклінатор

720 грн

Бандаж для руки підтримуючий Aurafix AO-02U

470 грн

Ортопедична подушка Aurafix (Аурафікс) 866 з ефектом пам'яті (60х40х12/10 см)

2 650 грн

Корсет Aurafix AO-95 TLSO для торако-люмбальної-цервікального відділу хребта

7 130 грн

Бандаж для спини Aurafix AO-61 люмбостад, попереково-крижовий (Аурафікс)

2 030 грн

Ортопедична подушка Aurafix (Аурафікс) 868 класична (55х40х11 см)

2 770 грн

Гомілковостопний бандаж Aurafix 407 компресійний, для зменшення набряків

880 грн

Попереково-крижовий корсет з додатковою підтримкою Aurafix AO-86

0 грн

Попереково-крижовий корсет з силіконовою подушечкою Aurafix AO-87

0 грн

Ортопедична подушка Aurafix (Аурафікс) 869 з перфорацією (60х40х10 см)

2 930 грн

Корсет для спини Aurafix AO-88 попереково-крижовий (Аурафікс)

3 080 грн

Попереково-крижовий корсет з підтримуючим поясом Aurafix AO-89

0 грн

Ортопедичний пояс для спини Aurafix AO-60 з ременем, 26 см

1 600 грн

Бандаж для попереку Aurafix AO-80 з ременем, попереково-крижовий, 32 см

1 800 грн

Неопреновий попереково-крижовий корсет Aurafix 3203

0 грн

Еластичний наколінник Aurafix 113

1 000 грн

Бренд Аурафікс - це найкращий турецький виробник якісної бандажно-ортопедичної продукції. Компанія виробляє бандажі, корсети, ортези, компресійний трикотаж і багато інших корисних ортопедичних товарів. Великий асортимент дозволяє покупцеві підібрати для себе оптимальний варіант за ціною і функціональністю. Кожна модель проходить ретельне тестування на якість і безпеку. Позитивні відгуки покупців про товари Aurafix підтверджують надійність і ефективність виробів.

Мережа спеціалізованих салонів Ортомедіка є офіційним дистриб'ютором турецького бренду Aurafix в Україні. У наших салонах, а також на сайті інтернет-магазину, ви зможете вибрати і купити якісні ортопедичні вироби за приємною вартістю. Наші магазини вже є в Дніпрі, Харкові, Одесі, Києві, Кривому Розі. Ми надамо вам докладну інформацію про кожну модель, що вас зацікавить, допоможемо у виборі і проведемо інструктаж на предмет правильного використання товару.

Історія бренду

Бренд Аурафікс успішно виробляє корисні для здоров'я ортопедичні товари і компресійну білизну вже протягом 15 років. Свою діяльність бренд почав в 2002 році в турецькій столиці Стамбул, де розмістився перший невеличкий цех з виготовлення ортопедичних товарів.

У 2007 році почалася активна виробнича діяльність, в ході якої на ринок стали виходити нові моделі бандажів, ортопедичні устілки і компресійна білизна, а показники якості і функціональність виробів значно підвищилися.

У 2017 році компанія Аурафікс стала беззаперечним лідером по виготовленню ортопедичної продукції на території Туреччини.

Зараз же, ортопедичні товари Aurafix експортуються в більш ніж 30 країн світу. Щорічно бренд розширюється і вдосконалюється, впроваджує інноваційні технології і випускає безліч ефективних сучасних моделей ортопедичних виробів.

Види продукції Aurafix

Головна перевага продукції Аурафікс полягає в тому, що при виробництві компанія задіює власні технології і спирається виключно на власний досвід, заснований на дослідженні попиту споживачів. Це допомогло створити якісний асортимент товарних груп, серед яких:

 1. Бандажі (фіксатори суглобів, бандаж на коліно, для попереку, післяопераційні, для спорту, для вагітних, шийні бандажі).

 2. Корсети та реклінатори.

 3. Ортези.

 4. Компресійний трикотаж (гольфи, колготи, панчохи - в тому числі компресійна білизна для чоловіків і вагітних жінок).

 5. Компресійна білизна після ліпосакції.

 6. Ортопедичні подушки.

 7. Ортопедичні устілки при плоскостопості та інших деформаціях стопи, профілактичні моделі.

На сайті інтернет-магазину Ортомедіка ви знайдете каталог товарів Аурафікс, зможете детально вивчити кожну цікаву для вас модель і замовити виріб з доставкою. Менеджери гарячої лінії дадуть відповідь на всі ваші запитання (скільки коштує, які моделі є в наявності, як замовити і т.д.), і допоможуть правильно підібрати необхідну вам модель. Продукція Аурафікс ще жодного разу не підводила і не розчаровувала жодного нашого покупця.

Переваги

При виробництві медичних виробів компанія Аурафікс:

 • використовує перевірені та ефективні технології, безпечні гіпоалергенні матеріали;

 • ретельно продумує методи безпеки;

 • товари Aurafix стовідсотково виконують свою функцію і відрізняються тривалим терміном експлуатації;

 • тканина виробів відрізняється хорошою повітряпроникливістю і не затримує зайву вологу, не викликає алергічних реакцій і відмінно виконує свою задачу.

Пропонуємо вам самостійно в цьому переконатися, віддавши свою перевагу продукції aurafix купити яку ви можете в будь-якому з салонів Ортомедіка або прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину.

Чому варто купити продукцію Aurafix у нас?

Компанія Ортомедіка є офіційним представником Aurafix Україна. Ми ведемо пряму співпрацю з даними брендом і впевнені в якості наданого асортименту. У наших салонах працює кваліфікований персонал, який з радістю проконсультує вас з усіх питань і надасть допомогу в підборі моделі. За рахунок безпосереднього співробітництва з брендом - ціна на товари Аурафікс в нашій мережі - найбільш вигідна. Тільки у нас ви зможете купити наколінник, корсет, післяопераційний бандаж, устілки, подушки, компресійний трикотаж або будь-які інші види виробів за доступною вартістю.