Бренд Аурафікс - це найкращий турецький виробник якісної бандажно-ортопедичної продукції. Компанія виробляє бандажі, корсети, ортези, компресійний трикотаж і багато інших корисних ортопедичних товарів. Великий асортимент дозволяє покупцеві підібрати для себе оптимальний варіант за ціною і функціональністю. Кожна модель проходить ретельне тестування на якість і безпеку. Позитивні відгуки покупців про товари Aurafix підтверджують надійність і ефективність виробів.

Мережа спеціалізованих салонів Ортомедіка є офіційним дистриб'ютором турецького бренду Aurafix в Україні. У наших салонах, а також на сайті інтернет-магазину, ви зможете вибрати і купити якісні ортопедичні вироби за приємною вартістю. Наші магазини вже є в Дніпрі, Харкові, Одесі, Києві, Кривому Розі. Ми надамо вам докладну інформацію про кожну модель, що вас зацікавить, допоможемо у виборі і проведемо інструктаж на предмет правильного використання товару.

Історія бренду

Бренд Аурафікс успішно виробляє корисні для здоров'я ортопедичні товари і компресійну білизну вже протягом 15 років. Свою діяльність бренд почав в 2002 році в турецькій столиці Стамбул, де розмістився перший невеличкий цех з виготовлення ортопедичних товарів.

У 2007 році почалася активна виробнича діяльність, в ході якої на ринок стали виходити нові моделі бандажів, ортопедичні устілки і компресійна білизна, а показники якості і функціональність виробів значно підвищилися.

У 2017 році компанія Аурафікс стала беззаперечним лідером по виготовленню ортопедичної продукції на території Туреччини.

Зараз же, ортопедичні товари Aurafix експортуються в більш ніж 30 країн світу. Щорічно бренд розширюється і вдосконалюється, впроваджує інноваційні технології і випускає безліч ефективних сучасних моделей ортопедичних виробів.

Види продукції Aurafix

Головна перевага продукції Аурафікс полягає в тому, що при виробництві компанія задіює власні технології і спирається виключно на власний досвід, заснований на дослідженні попиту споживачів. Це допомогло створити якісний асортимент товарних груп, серед яких:

 1. Бандажі (фіксатори суглобів, бандаж на коліно, для попереку, післяопераційні, для спорту, для вагітних, шийні бандажі).

 2. Корсети та реклінатори.

 3. Ортези.

 4. Компресійний трикотаж (гольфи, колготи, панчохи - в тому числі компресійна білизна для чоловіків і вагітних жінок).

 5. Компресійна білизна після ліпосакції.

 6. Ортопедичні подушки.

 7. Ортопедичні устілки при плоскостопості та інших деформаціях стопи, профілактичні моделі.

На сайті інтернет-магазину Ортомедіка ви знайдете каталог товарів Аурафікс, зможете детально вивчити кожну цікаву для вас модель і замовити виріб з доставкою. Менеджери гарячої лінії дадуть відповідь на всі ваші запитання (скільки коштує, які моделі є в наявності, як замовити і т.д.), і допоможуть правильно підібрати необхідну вам модель. Продукція Аурафікс ще жодного разу не підводила і не розчаровувала жодного нашого покупця.

Переваги

При виробництві медичних виробів компанія Аурафікс:

 • використовує перевірені та ефективні технології, безпечні гіпоалергенні матеріали;

 • ретельно продумує методи безпеки;

 • товари Aurafix стовідсотково виконують свою функцію і відрізняються тривалим терміном експлуатації;

 • тканина виробів відрізняється хорошою повітряпроникливістю і не затримує зайву вологу, не викликає алергічних реакцій і відмінно виконує свою задачу.

Пропонуємо вам самостійно в цьому переконатися, віддавши свою перевагу продукції aurafix купити яку ви можете в будь-якому з салонів Ортомедіка або прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину.

Чому варто купити продукцію Aurafix у нас?

Компанія Ортомедіка є офіційним представником Aurafix Україна. Ми ведемо пряму співпрацю з даними брендом і впевнені в якості наданого асортименту. У наших салонах працює кваліфікований персонал, який з радістю проконсультує вас з усіх питань і надасть допомогу в підборі моделі. За рахунок безпосереднього співробітництва з брендом - ціна на товари Аурафікс в нашій мережі - найбільш вигідна. Тільки у нас ви зможете купити наколінник, корсет, післяопераційний бандаж, устілки, подушки, компресійний трикотаж або будь-які інші види виробів за доступною вартістю.