Післяопераційна компресійна білизна

Компресійна білизна після абдомінопластики LC-1586 чорна

5 690 грн

Бічні компресійні вкладки для живота та спини Aurafix LC-2043

950 грн

Компресійна білизна після ліпосакції живота Aurafix LC-1590 до стегна чорне

2 620 грн

Компресійні лосини після ліпосакції Aurafix LC-1550 бежеві

2 310 грн

Компресійна білизна після ліпосакції стегон LC-1505 бежева

2 110 грн

Бюстгальтер після мастектомії LC-1610 бежевий

2 110 грн

Компресійна білизна після маммопластики Aurafix LC-1600 бежеве

1 690 грн

Компресійна білизна після абдомінопластики Aurafix LC-1587 чорне

5 930 грн

Компресійне боді після ліпосакції Aurafix LC-1575 чорне

2 430 грн

Компресійні бриджі після ліпосакції Aurafix LC-1510 високі чорні

2 340 грн

Компресійні бриджі після ліпосакції Aurafix LC-1530 високі чорні

2 850 грн

Компресійне боді після ліпосакції Aurafix LC 1540 бежевий

1 690 грн

Компресійна білизна після абдомінопластики Aurafix LC-1581 без рукавів чорне

3 850 грн

Компресійний корсет Aurafix LC-1715 чорний

2 840 грн

Компресійний жилет післяопераційний Aurafix LC-1721 чорний

3 000 грн

Жіночі післяопераційні рукава Aurafix LC-1904 на застібці чорні

2 300 грн

Компресійний корсет для грудної клітини Aurafix LC-1594 на застібці чорний

4 600 грн

Компресійний корсет Aurafix LC-1593 на застібці чорний

4 600 грн

Компресійний жилет Aurafix LC-1723 на застібці чорний

3 140 грн

Жіночий компресійний жилет Aurafix LC-1903 без рукавів чорний

2 180 грн

Реабілітаційний період після операції тривалий і вимагає від пацієнта суворого дотримання вказівок лікаря. Пошкодженим тканинам в цей період необхідна додаткова підтримка і захист. Щоб мінімізувати ризики нагноєння, запалення і розбіжності післяопераційних швів - фахівці рекомендують купити післяопераційну компресійну білизну. Які види компресійного білизни існують і як правильно підібрати необхідну модель? Який вплив трикотаж надає на наше тіло і де його придбати? Про це далі.

компресійна білизна

Види компресійної білизни після ліпосакції

Існує кілька видів компресійних виробів після ліпосакції. Вони відрізняються один від одного в залежності від зони, в якій планується їх використання. Білизну після ліпосакції повинен призначити ваш лікуючий хірург. Спеціаліст підбере для вас оптимальну модель, яка буде ефективна в вашому індивідуальному випадку.

В цілому, компресійний трикотаж після ліпосакції буває наступних видів:

 1. Компресійні рукава.

 2. Лосини і бриджі для стегон.

 3. Боді.

 4. Компресійний корсет для спини і живота.

 5. Універсальний компресійний корсет для всього тіла.

Для операцій на обличчі передбачений лицьовій компресійний бандаж, а при оперуванні молочних залоз у жінок використовують спеціальну компресійну білизну:

 • майки;

 • корсети;

 • бандажні бюстгальтери;

 • жилети.

Тип бандажа буде залежати від виду проведеної раніше операції і її складності. Великий вибір післяопераційної білизни ви знайдете в мережі магазинів Ортомедіка. Ми спеціалізуємося на компресійному трикотажі, медтехниці і ортопедичних виробах, співпрацюємо з провідними виробниками світового ринку, а весь асортимент має сертифікати, які підтверджують якість та безпеку продукції. Ви можете відвідати будь-який з салонів Ортомедіка в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі та інших містах України. Також ознайомитися з асортиментом виробів можна прямо зараз в онлайн-каталозі на сайті нашого інтернет-магазину.

Навіщо потрібна білизна після ліпосакції?

Після ліпосакції шкіра втрачає свою еластичність, нерідко обвисає і стає пухкою. Також через різке зниження кількості підшкірної жирової клітковини можуть постраждати внутрішні органи. Компресійна білизна після ліпосакції створює підтримку шкіри, запобігає механічні пошкодження швів, стимулює кровообіг і прискорює процес реабілітації. Якими додатковими перевагами володіє післяопераційний компресійний трикотаж? В першу чергу - це:

 1. Мінімізація набряків.

 2. Усунення шрамів і гематом.

 3. Запобігання інфекцій і запальних процесів.

 4. Зменшення болю і дискомфорту.

 5. Мінімізація розтяжок.

Використання білизни після операції надзвичайно важливо, тому що це гарантує швидку реабілітацію без всіляких ускладнень. Звертайтеся в ортопедичні салони Ортомедіка в вашому місті. У нас прийнятна ціна на компресійний трикотаж, а співробітники салонів нададуть вам детальну інформацію про кожну модель білизни, що вас цікавить, дадуть відповідь на всі питання і нададуть професійну допомогу у виборі.

Як правильно вибрати?

Коригуюча білизна має надавати належний ефект, не викликати запалень і надмірного здавлювання м'яких тканин. Сила компресії повинна бути оптимальна. Для цього важливо правильно підібрати розмір. У кожного виробу є своя розмірна таблиця, де вказані фізіологічні параметри, які необхідно буде виміряти, і відповідний їм розмір. В білизні ви повинні відчувати себе підтягнуто і комфортно, відчувати, що фіксація присутня, але не заважає вам нормально дихати і розмовляти. Також при виборі важливо звернути увагу на склад. Матеріали повинні бути гіпоалергенними і повітропроникними. Оскільки виріб буде на вас велику частину часу, ви повинні переконатися, що у вас не виникне алергічних реакцій на компоненти в складі.

Система фіксації виробу повинна бути для вас максимально комфортна. Застібки або липучки не повинні тиснути. Застібання має бути міцне і надійне. М'які тканини, при цьому, не повинні перебувати під тиском. Правильно підібрана тягнуча білизна забезпечить вам швидку, безболісну реабілітацію з мінімальними ризиками.

післяопераційна білизна

Чому компресійну білизну після ліпосакції купити варто у нас?

Настійно не рекомендуємо вам купувати або замовляти компресійну білизну в неспеціалізованих точках продажу. По-перше, витративши гроші, ви, ймовірно, не отримаєте належного ефекту, а по-друге, можете погіршити становище, в зв'язку з чим реабілітаційний період стане тільки довше. При покупці післяопераційного трикотажу довіряйте тільки професіоналам!

Мережа магазинів Ортомедіка - це спеціалізовані ортопедичні салони, які пропонують широкий асортимент компресійних виробів від кращих брендів українського, європейського та світового ринків недорого. Ми співпрацюємо з постачальниками, продукція яких затребувана покупцями по всьому світу. Вироби мають сертифікати, які підтверджують їх ефективність, якість і безпеку.

У наших салонах працює професійний персонал, який любить свою справу і надасть вам всю детальну інформацію, а також надасть допомогу у виборі. Звертайтеся в наші салони, а також на гарячу лінію компанії. Номер телефону подано на сайті інтернет-магазину Ортомедіка.

Післяопераційна компресійна білизна: найчастіші питання

Діапазон цін на післяопераційна компресійна білизна від 430 грн до 5 930 грн