Бандажі при дісплазії

Бандаж Стремена Павліка Aurafix 760 для стегнових суглобів

1 120 грн

Подушка Фрейка Алком 3012 для лікування дисплазії

745 грн

Ортез для стегнових суглобів Aurafix 771 для немовлят

0 грн

Шина Фрейка Aurafix 770 для стегнових суглобів

0 грн

Бандаж тазобедренный Стремена Павлика Торос-груп 450 детский

951 грн

Бандаж дитячий для стегна Стремена Павлика Ортекс

450 грн

Шина Фрейка Трівес Т-8402

676 грн

Шина для стегна Реабілітімед ДЗШ-1 дитяча

2 520 грн

Дисплазія тазостегнових суглобів - поширена патологія, яка часто зустрічається у новонароджених дітей. Дана проблема виражається в порушенні розвитку вертлюжної западини. Відсутність своєчасного лікування може призвести до неправильного розвитку опорно-рухової системи дитини, тому при перших підозрах на дисплазію, дитину необхідно показати фахівцеві. Основним методом лікування вродженого захворювання є застосування спеціального ортопедичного бандажа. Навіщо потрібен бандаж при дисплазії і як його правильно вибрати?

Стремена Павлика

Навіщо потрібен бандаж при дисплазії?

Ортопедичний дитячий бандаж при дисплазії — це спеціальна конструкція, яка фіксує ноги малюка в правильному анатомічному положенні. Таким чином голівка стегнової кістки знаходиться в вертлюжній западині, забезпечуючи правильне фізіологічне формування кісток і хрящової тканини. Бандаж при дисплазії тазостегнових суглобів дозволяє розвести ноги в сторони так, щоб коліна і таз були зігнуті під прямим кутом.

Існує кілька основних видів бандажів при дисплазії таза. Найбільш поширеними типами є:

  1. Стремена Павлика. Бандаж являє собою спеціальну шину, яка використовується для коригування положення суглоба і його фіксації. Конструкція виробу регулюється за рахунок ремінців, які розташовуються на грудях і на ногах малюка.

  2. Шина Віленського. Даний тип бандажа складається з двох спеціальних манжет, які з'єднані між собою телескопічною розпіркою. Таким чином досягається природне анатомічне розведення ніг дитини. Регулювання висоти розташування манжет, а також довжина шини, дозволяє вибрати і встановити необхідний кут відведення.

  3. Апарат Гневсковського. Ортопедичне пристосування для дітей складається з металевої конструкції з поясом і широкими манжетами, а також з приєднаними шарнірами. Пристрій дозволяє не тільки фіксувати нижні кінцівки в необхідному положенні, а й надає часткову іммобілізацію тазостегнового суглоба (обмеження амплітуди рухів).

  4. Шина Фрейка. Використовується при легкій формі дисплазії. Конструкція даного ортеза включає м'яку ластку, яка укладається між стегон дитини. Це дозволяє запобігти неправильному зведенню ніг дитини і не обмежує рухи в колінах. Фіксація такого пристосування здійснюється за рахунок ремінців в зоні надплечій.

Якщо лікар призначив вашій дитині подібний метод лікування - купити бандаж при дисплазії кульшового суглоба ви можете в професійній мережі магазинів медтехніки та ортопедичної продукції Ортомедіка. Наші салони ви знайдете в Дніпрі, Кривому Розі, Києві, Одесі, Харкові та інших містах України.

Як вибрати бандаж при дисплазії?

Щоб правильно вибрати бандаж для дитини - необхідно проконсультуватися з фахівцем. Тільки лікар може призначати подібні вироби на підставі проведеної діагностики і встановленого діагнозу. Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням. При виборі вироби враховуйте наступні нюанси:

  1. Безпека. Важливим фактором при підборі дитячого бандажа є його безпека. Так як конструкції ортезів для лікування дисплазії таза можуть містити металеві елементи - важливо, щоб виріб відповідав необхідним заходам безпеки. Виступаючі жорсткі елементи, як правило, міцно зашиваються м'яким текстильним матеріалом.

  2. Гіпоалергенність тканини. Перед покупкою бандажа вивчіть його склад. Тканина повинна бути гіпоалергенною, щоб на шкірі малюка не з'явилося подразнень і алергії. Також текстиль повинен добре відводити вологу і пропускати повітря.

  3. Показання і протипоказання. Обов'язково враховуйте рекомендації вашого лікуючого фахівця, і переконайтеся, що у дитини відсутні протипоказання для застосування ортопедичного засобу.

Узгодьте з вашим лікарем найбільш підходящий тип бандажа, а також визначте необхідні терміни носіння виробу і тривалість курсу лікування. Перші пару тижнів дитині може бути некомфортно в бандажі, проте через деякий час малюк звикне до ортезу.

Багатьох батьків хвилює питання: "скільки коштує бандаж при дисплазії для новонародженої дитини?." Ціна на бандаж при дисплазії кульшового суглоба залежить, перш за все, від типу конструкції ортеза, а також від виробника. Популярним ортопедичним засобом для боротьби з дисплазією є Стремена Павлика, однак, в вашому індивідуальному випадку може виникнути потреба в застосуванні більш жорсткого ортеза, тому обов'язково обговоріть це з вашим лікарем.

Шина Фрейка

Чому варто купити бандаж при дисплазії у нас?

У мережі магазинів Ортомедіка ви знайдете дитячі бандажі для вирішення будь-якої проблеми, в тому числі і дисплазії у новонароджених. Наші фахівці допоможуть вам правильно підібрати необхідну модель виробу і проконсультують з усіх питань: як правильно вибрати, як використовувати і регулювати виріб, як доглядати, який виробник краще і т.д.

У нашому салоні ви знайдете різноманітний асортимент ортопедичних виробів та зможете задати будь-які питання, що цікавлять вас, нашим продавцям-консультантам. Також на сайті нашого інтернет-магазину ви можете замовити дитячий бандаж при дисплазії з доставкою. Ми надаємо безпечну, ефективну і сертифіковану продукцію, а також співпрацюємо з кращими брендами і компаніями. Чекаємо ваших звернень!

Бандажі при дісплазії: найчастіші питання

Діапазон цін на бандажі при дісплазії від 450 грн до 2 520 грн