Бандажі на лікоть

Ортез еластичний для ліктьового суглоба Thuasne 0338

490 грн

Ортез для ліктя Aurafix 305 регульований з шарніром | Аурафікс

6 006 грн

Ортез на ліктьовий суглоб з можливістю регулювання кута згинання Aurafix 305 A

6 006 грн

Бандаж на ліктьовий суглоб змінна фіксація неопрен Aurafix 307A

900 грн

Бандаж епіконділітний Aurafix 303

440 грн

Бандаж епіконділітний Aurafix 309 с гелевою подушкою

1 230 грн

Налокотник для тенісиста Aurafix 301

750 грн

Епіконділітний налокотник Aurafix 304 с силіконовою вставкою

1 270 грн

Бандаж на лікоть Aurafix 307 для синдрому ліктьового тунелю

900 грн

Бандаж епіконділітний Aurafix 308 при "лікті гольфіста" і "лікті тенністіста"

820 грн

Бандаж на лікоть Aurafix 306 для захисту суглоба при спортивних навантаженнях

880 грн

Бандаж ліктьовий з силіконовими вкладками Medi protect.Epi

990 грн

Ортез для ліктьового суглоба Medi Epico ROMs дитячий

8 760 грн

Пневмопов'язка ліктьова для епіконділіта Medi elbow strap

1 270 грн

Бандаж при епікондиліті Medi Epibrace

2 160 грн

Регульований ортез для ліктьового суглоба Medi Epico Rom'S

9 470 грн

Бандаж для руки підтримуючий з додатковою фіксацією Med Textile білий

350 грн

Бандаж для руки підтримуючий з додатковою фіксацією Med Textile чорний

350 грн

Бандаж підтримувач руки косинка Remed R9103

203 грн

Бандаж на лікоть Vizor 306 спортивний

648 грн

Фіксація ліктьового суглоба може знадобитися в самих різних ситуаціях: травма, реабілітаційний період після операції, високі спортивні навантаження, загострення хронічних захворювань ліктя і т.п. Якісний бандаж на лікоть захистить суглоб, надасть йому належну підтримку і обмежить амплітуду рухів при необхідності (іммобілізація).

Ринок ортопедичної продукції пропонує покупцям широкий асортимент бандажів і ортезів для ліктьового суглоба. Як при всій різноманітності знайти і правильно обрати відповідну модель? Насамперед за все, необхідно з'ясувати, які види ортопедичних налокітників існують і чим вони відрізняються один від одного.

бандаж на лікоть

Види бандажів на лікоть

Налокітники діляться між собою за кількома критеріями, а саме:

 • за ступенем жорсткості (м'які, напівтверді, жорсткі);

 • за призначенням (лікувальні, профілактичні);

 • за дією (зігріваючі, спортивні, еластичні, післяопераційні і т.д.).

Лікувальний бандаж на ліктьовий суглоб застосовується для боротьби з такими захворюваннями, як:

 • артрит;

 • артроз;

 • бурсит;

 • епікондиліт;

 • синдром ліктьового тунелю і ін.

За ступінь жорсткості виробу відповідають особливості його конструкції. Для посиленої фіксації ліктя в бандажі використовуються спеціальні ребра з металу або пластмаси. Вони забезпечують додаткову стабілізацію суглоба і обмежують його рухи, що є необхідним в реабілітаційному періоді після травм або оперативних втручань.

Спортивний бандаж на лікоть часто використовується при видах спорту, де навантаженню піддається верхня частина корпусу і верхні кінцівки. Ортопедичний виріб рівномірно розподіляє навантаження на суглоб, надає на нього компресійний вплив і захищає від механічних пошкоджень.

Навіщо потрібні бандажі на лікоть?

Налокітники - це обов'язковий елемент в лікувальній і реабілітаційній терапії, який призначають лікарі своїм пацієнтам. Бандаж на лікоть, купити який можна як в магазині, так і замовити через інтернет, сприятливо діє на м'язову, кісткову тканини, а також кровоносну систему, покращує лімфоток, надає підтримку і знімає зайве навантаження.

Шляхом обмеження рухової активності, лікоть довше перебуває в стані спокою, тим самим, внутрішні тканини швидше відновлюються, проходять болі і інший дискомфорт. Налокітники активно використовують при епікондиліті, при бурситі, артриті і безлічі інших захворювань. Якщо ви плануєте купити налокітники в профілактичних цілях - вам підійде еластичний бандаж. У разі відновлення після травматизму, а також при наявності складних захворювань опорно-рухової системи - перед покупкою ортопедичного виробу настійно рекомендуємо вам отримати консультацію профільного спеціаліста. У деяких випадках неправильне використання виробу може погіршити стан пацієнта.

Переконайтеся, що у вас немає протипоказань до використання бандажа, а також ознайомтеся з матеріалами, що входять до складу виробу. Це допоможе вам уникнути неприємних алергічних реакцій і побічних ефектів.

купити бандаж на лікоть

Як правильно вибрати?

При підборі ортопедичного налокітника необхідно врахувати наступні характеристики виробу:

 1. Призначення. Необхідно чітко розуміти мету, для якої вам потрібен бандаж. Визначтеся, вам потрібен профілактичний, спортивний або лікувальний налокітник;

 2. Ступінь жорсткості. Для профілактичного використання, а також відновлення після легень травм (розтягнення зв'язок, удари, набряклість і т.п.) підійдуть еластичні ортопедичні налокітники. У важких випадках, а також для лікування захворювань хрящової і кісткової тканини, можуть знадобитися більш жорсткі вироби;

 3. Розмір. Кожен виробник докладає розмірну таблицю до конкретної лінії виробів. Ознайомтеся з нею, визначте власні фізіологічні параметри і сміливо купуйте бандаж;

 4. Матеріали. Переконайтеся в гіпоалергенності складу необхідної вам моделі налокітника;

 5. Дія. Існують наколінники з зігріваючою, масажною, іммобілізуючою дією і т.д. Враховуйте цей фактор при підборі;

 6. Спосіб фіксації. Налокітники можуть бути суцільними (натягуються на суглоб через зап'ясті). Також є моделі на липучках, кнопках і т.п. Підберіть для себе оптимальну модель, щоб вам було максимально комфортно використовувати бандаж;

 7. Ціна. Вартість ортопедичного налокітника залежить від виробника і особливостей самої моделі. В нашій мережі магазинів ви знайдете найкраще співвідношення ціни і якості.

Чому варто купити бандаж на лікоть у нас?

Ортомедіка - прогресивна мережа салонів, яка надає широкий асортимент ортопедичних виробів в Києві і по всій Україні від провідних виробників світового ринку. У нас ви знайдете якісні ортопедичні товари для вашого здоров'я. Вся продукція сертифікована і відповідає суворим технологічним стандартам. Запрошуємо вас відвідати наші салони і самостійно переконатися в різноманітності товарів і доступності цін.

Бандажі на лікоть: найчастіші питання

Діапазон цін на бандажі на лікоть від 135 грн до 9 470 грн