Бандажі Aurafix (Аурафікс)

Комірець Шанца Aurafix 910 м'який, бандаж для шиї (90 мм)

460 грн

Ортез Мінерва Aurafix 960

4 930 грн

Комірець Шанца Aurafix 920 посилений, бандаж для шиї (90 мм)

570 грн

Бандаж Філадельфія Aurafix 945 на шийний відділ жорсткий

840 грн

Корсет для шиї Нельсона Aurafix 930

380 грн

Бандаж для вагітних Aurafix AO-27

1 010 грн

Шина на палець Aurafix ORT-02K "жаба"

170 грн

Шина на палець Aurafix ORT-02B "бейсболіст"

170 грн

Тазостегновий бандаж Aurafix АО-75

1 270 грн

Ортез на тазостегновий суглоб Aurafix 750

8 690 грн

Тазостегновий ортез Aurafix 502

2 420 грн

Бандаж Стремена Павліка Aurafix 760 для стегнових суглобів

1 120 грн

Ортез на тазостегновий суглоб Aurafix 750А

8 690 грн

Ортез для фіксації шийного відділу хребта Aurafix 925 | Аурафікс

540 грн

Турецький бренд Aurafix спеціалізується на виробництві бандажно-корсетної продукції. Вироби, які випускає компанія, відрізняються міцністю, дозволяють ефективно боротися з захворювання опорно-рухової системи, прискорюють процес реабілітації після операцій і травм. Виробник використовує гіпоалергенні матеріали, які не викликають подразнень шкіри і алергічних реакцій. Бандаж Aurafix позбавить вас від хворобливих симптомів і оперативно поверне вам нормальну рухову активність.

Українська мережа професійних салонів Ортомедіка є єдиним офіційним представником турецького виробника Аурафікс. У наших магазинах ви знайдете великий вибір бандажів для дорослих і дітей, а також корсети, реклінатори, пояса і ортези. Наші фахівці проконсультують вас з будь-якого питання і нададуть допомогу у виборі. Якщо бандаж необхідний вам для післяопераційної реабілітації або відновлення після травми - перед покупкою рекомендуємо вам проконсультуватися з лікарем, який визначить для вас допустимий ступінь жорсткості виробу. Для вас завжди працює наш інтернет-магазин, де ви можете замовити будь-який необхідний вам виріб онлайн з доставкою.

aurafix бандаж

Види бандажів і ортезів Аурафікс

Класифікація бандажів і ортезів досить широка. Такі вироби зазвичай підбираються виходячи з призначення. Наприклад, якщо у вас сколіоз - вам потрібні індивідуальні реклінатори або ортопедичні корсети. Болі в спині допоможе усунути фіксуючий пояс на поперек. У реабілітаційних цілях для загоєння рубців або підтримки органів черевної порожнини після різних операцій допомагають післяопераційні бандажі. Ортез aurafix допоможе вам швидше відновитися після серйозного травмування або оперативного втручання.

Окрема група виробів - aurafix бандаж для вагітних. Такі моделі можуть бути: допологовими (застосовуються в період перед пологами); післяпологовими (надають підтримку живота і внутрішніх органів після родової діяльності); а також універсальними (використовуються в допологовому і післяпологовому періоді).

Таким чином можна виділити, що бандажі діляться між собою за такими критеріями:

 1. Призначення і функції (післяопераційний, допологовий, для спини, від сколіозу, для попереку, для фіксації суглобів, спортивні і т.д.).

 2. Ступінь жорсткості (еластичні профілактичні, помірні з декількома ребрами жорсткості в конструкції, жорсткі, які надають сильну фіксацію, ортези).

 3. Спосіб фіксації (ремінці, липучки, застібки, шнурівка, безшовні).

 4. Матеріали.

 5. Розмір.

В асортименті салонів Ортомедіка представлені наступні групи товарів бандажно-корсетної продукції:

 • наколінники, налокітники, фіксатори зап'ястя, гомілковостопні бандажі;

 • корсети для спини і вирівнювання постави;

 • пояса для підтримки попереку і живота;

 • післяопераційні бандажі на живіт, грудну клітку;

 • післяопераційні бандажі для обличчя;

 • ортопедичні бандажи для вагітних;

 • ортези;

 • косиночні пов'язки при травмуванні верхніх кінцівок;

 • фіксатори пальців;

 • абдомінальні бандажі;

 • бандажі для шиї та ін.

Ви можете самостійно вивчити асортимент і всі технічні характеристики кожної моделі, відвідавши сайт нашого інтернет-магазину. Якщо ви хочете персональну консультацію - чекаємо вас в будь-якому з салонів Ортомедіка в Україні. Наші магазини знаходяться в Дніпрі, Одесі, Кривому Розі, Києві, Харкові та інших містах.

купити бандаж aurafix

Чому варто вибрати бандажі та ортези Aurafix?

Ортопедичні вироби Аурафікс виробляються з якісних довговічних матеріалів, які не викликають подразнень і алергії. Вони міцні, і дозволяють ефективно позбутися від проблем з опорно-руховою системою. Вироби мають різний ступінь жорсткості, який визначається лікарем на підставі показань кожного пацієнта окремо.

Переваги бандажні-корсетних виробів Aurafix наступні:

 • великий асортимент;

 • широкий спектр призначень;

 • зручний спосіб фіксації на тілі;

 • гіпоалергенний склад;

 • ефективна дія;

 • довговічність;

 • доступна ціна;

 • гарантія від виробника.

Ортопедичні салони Ортомедіка раді надати вам великий асортимент продукції бренду Аурафікс. Ви можете відвідати будь-який з наших магазинів особисто або замовити бандаж онлайн. Консультанти салонів або менеджери гарячої лінії допоможуть вам у виборі і дадуть відповідь на всі ваші запитання ( "скільки коштує", "як купити або замовити товар", "яка різниця між тією чи іншою моделлю" і т.д.). З нетерпінням чекаємо вашого звернення!