Бандажі для грижі

Бандаж грижовий уніфікований Med Textile МТ-5011

890 грн

Бандаж грижовий паховий Реабілітімед ГР-3П

768 грн

Бандаж для пупкової грижі Aurafix AO-24 | Аурафікс

735 грн

Бандаж при пупковій грижі Ortenza (Ортенза) ORT 423

662 грн

Бандаж для пупкової грижі Vizor 423

662 грн 735 грн

Бандаж протигрижовий пупковий Торос-Груп 353 з ребрами жорсткості

468 грн

Бандаж грижовий паховий Aurafix K-120

0 грн

Бандаж грижовий лівосторонній та правосторонній Aurafix K-100

0 грн

Бандаж дитячий грижовий паховий Aurafix CK-101

0 грн

Бандаж пупковий дитячий Aurafix CG-121

0 грн

Бандаж пупковий дитячий Ortop OH-506

170 грн

Бандаж при пупковій грижі Med Textile МТ-5051

770 грн

Бандаж грижовий лівосторонній та правосторонній Med Textile

0 грн

Грижа - це патологічний процес, при якому внутрішній орган випинається за свої природні анатомічні межі. Без своєчасного лікування грижа може призвести до небезпечних наслідків, які загрожують життю пацієнта. До симптомів утворення грижі відносять біль, який посилюється при кашлі або фізичній напрузі, а також появу щільної шишки на поверхні шкіри.

Якщо ви помітили у себе ці симптоми - необхідно терміново звернутися до лікаря. Грижа видаляється хірургічним шляхом з подальшою реабілітацією. Щоб реабілітація пройшла швидко і безпечно - використовується спеціальний ортопедичний бандаж для грижі, який захищає прооперовану область і знімає зайве навантаження. Які види протигрижових бандажів існують? Як правильно вибрати виріб і де купити бандаж при грижі? Про це далі.

бандаж для пупкової грижі

Види бандажів для грижі

Бандажі розрізняються між собою залежно від розташування грижі. Найчастіше патологія виникає:

 • в паху;

 • в зоні черевної порожнини;

 • в пупку;

 • в хребті.

Залежно від розташування грижі, ортопедичний бандаж може мати деякі особливості. Таким чином:

 1. Бандаж для пахової грижі. Конструкція таких корсетів може бути одностороння або двостороння. Двосторонній корсет необхідний в тому випадку, коли грижа розташовується з двох сторін паху. Односторонній бандаж, в свою чергу, може бути призначений для правої або лівої сторони таза. Моделі мають деякі анатомічні відмінності, тому продаються для жінок і чоловіків окремо, але в продажу також можна зустріти універсальні типи бандажів. У профілактичних цілях бандаж для пахової грижі рекомендується використовувати: вагітним жінкам, спортсменам, пацієнтам після операцій в області паху.

 2. Бандаж для пупкової грижі. До ризику утворення пупкової грижі особливо схильні новонароджені, а також вагітні жінки. Таким чином, пупковий бандаж може бути дитячий або для дорослих. Фіксуючий корсет захищає внутрішні органи черевної порожнини від зсуву і надає підтримку м'язів. Бандаж проти грижі пупка надасть ефективну профілактичну дію, а також дозволить швидко відновитися після операції.

 3. Бандаж для грижі живота. Грижі черевної порожнини можуть бути вродженими, а можуть виникнути внаслідок фізичного перенапруження, після пологів або ін. В області живота грижі бувають: первинні і рецидивні, післяопераційні, а також вправимі і невправимі. У будь-якому випадку для лікування даної патології вам знадобиться бандаж. Це спеціальний ортопедичний пояс для живота, мета якого полягає у фіксації черевної порожнини і зняття навантаження з даної області.

 4. Бандаж для міжхребцевої грижі. При утворенні грижі в хребті відбувається деформація міжхребцевих дисків. В даному випадку пацієнт відчуває гострий біль, м'язове оніміння, слабкість. Також підвищується тиск. Зазвичай міжхребетні грижі розташовуються: в шийному відділі хребта, в грудному або в поперековому. Пояс для спини при грижі дозволяє розвантажити пошкоджений відділ хребта, а також надає профілактичну дію проти ускладнень і рецидивів. Такий бандаж рекомендується використовувати вантажникам, спортсменам, вагітним жінкам і пацієнтам, які перенесли операцію на хребті.

Якщо ви зіткнулися з цією неприємною патологією - вам обов'язково необхідно купити бандаж проти грижі. У мережі магазинів Ортомедіка ви знайдете величезний асортимент спеціальних ортопедичних бандажів від грижі, а також зможете проконсультуватися з нашими фахівцями з питань вибору, особливостей і переваг всіх моделей. Наші магазини ви знайдете в Дніпрі, Харкові, Кривому Розі, Києві і Одесі. Також ви можете замовити бандаж при грижі на сайті нашого інтернет-магазину.

бандаж для пахової грижі

Навіщо потрібен бандаж для грижі?

Бандаж проти грижі дозволяє попередити розвиток ускладнень в процесі лікування патології. Також даний виріб рекомендується в профілактичних цілях, коли ризик утворення грижі досить високий. Це стосується всіх людей, хто регулярно відчуває важкі фізичні навантаження. Також групу ризику становлять новонароджені діти, вагітні жінки, пацієнти після хірургічних операцій, а також діти до трьох років.

Переваги бандажа при грижі наступні:

 • виріб фіксує зону, в якій утворилася грижа, і знімає з даної області зайву напругу, яка може посилити клінічний стан пацієнта;

 • завдяки бандажу, поясу або корсету, здійснюється профілактика розвитку ускладнень і захист внутрішніх органів;

 • компресійний вплив ортопедичного виробу тримає в тонусі м'язи, створюючи опору для внутрішніх органів;

 • це незамінний засіб в період післяопераційної реабілітації;

 • з бандажем проти грижі ваша реабілітація пройде максимально швидко без подальших рецидивів;

 • бандаж проти грижі ефективно знімає біль, яка часто виникає під час кашлю, напруження і фізичних зусиль.

Оскільки бандаж від грижі - це медичне пристосування, перед тим як його використовувати, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. Фахівець призначить вам потрібну модель виробу, а також визначить для вас оптимальний термін носіння корсета або пояса.

Чому варто купити бандаж для грижі у нас?

Мережа професійних ортопедичних салонів Ортомедіка спеціалізується на продажу якісних бандажно-корсетних виробів від кращих виробників ринку, в тому числі у нас ви можете купити бандаж проти грижі. Великий вибір і індивідуальне консультування кожного клієнта - наші головні переваги. Також до переваг нашої мережі можна віднести:

 1. Наявність зручного інтернет-магазину, де ви можете замовити бандаж проти грижі з доставкою в будь-який зручний для вас час.

 2. Можливість проконсультуватися з нашими фахівцями як в оффлайн, так і в онлайн-режимі.

 3. Широкий асортимент сертифікованих бандажів європейської якості від кращих брендів (Aurafix, Med Textile, Ortop і ін.)

Фахівці нашої мережі допоможуть вам правильно підібрати бандаж для грижі, дадуть відповідь на будь-які ваші питання, в тому числі скільки коштує бандаж при грижі, як його правильно одягати і скільки носити. Наш асортимент дозволяє клієнтам підібрати: чоловічий, дитячий, дорослий бандажі, корсет для спини при міжхребцевій грижі, бандаж для живота при грижі черевної порожнини, бандаж при паховій грижі, вироби для новонароджених і багато іншого.

Бандажі для грижі: найчастіші питання

Діапазон цін на бандажі для грижі від 170 грн до 989 грн