|

Автоматичні тонометри

Тонометр АТ LD-3А цифровий автомат+адаптер

1 100 грн

Автоматичний тонометр Omron M2 Basic з адаптером, класична манжета

1 572 грн

Тонометр автоматичний з манжетою на плече ProMedica Superb

1 650 грн

Автоматичний тонометр Nissei DS-10

1 060 грн

Тонометр Nissei DS-11-А автомат манжета 22- 42 см з адаптером

1 380 грн

Автоматичний тонометр Gamma Optima

740 грн

Тонометр автоматичний ProMedica Expert

1 500 грн

Тонометр автоматичний ProMedica Classic

1 250 грн

Тонометр Omron M2 Basic + адаптер, збільшена манжета

1 736 грн

Тонометр автоматичний Gamma Plus з адаптером

1 200 грн

Автоматичний тонометр Gamma Control

870 грн

Автоматичний тонометр Little Doctor АТ LD-23

800 грн

Тонометр автоматичний на плече Beurer BM 58 з USB

2 199 грн

Тонометр автоматичний на плече Beurer BM 28 з адаптером

1 499 грн

Тонометр автоматичний на плече Beurer BM 40 з адаптером

1 799 грн

Цифровий тонометр Heaco WBP108

1 000 грн

Тонометр автоматичний на плече Beurer BM 27

1 199 грн

Автоматичний тонометр Nissei DS-10A з адаптером

1 350 грн

Автоматичний тонометр Nissei DS-11

1 100 грн

Автоматичний тонометр Omron M3 Comfort зі збільшеною манжетою та адаптером

2 723 грн

Тонометр - це спеціальний прилад, який служить для вимірювання тиску. Контроль даного показника вкрай важливий, особливо коли у людини спостерігаються порушення в роботі серцево-судинної системи. Автоматичний тонометр ви можете знайти в профільних магазинах Ортомедіка.

Чим тонометр автомат відрізняється від звичайних і напівавтоматичних? В першу чергу, своєю простотою, практичністю і широким набором функцій. Крім показників тиску, які сканує прилад, пристрій показує пульс, наявність (або відсутність) миготливої ​​аритмії. Багато моделей фіксують дату і час, обчислюють середнє значення показників, підключаються безпосередньо до ПК і мають функцію говоріння (опція голосового супроводу).

тонометр автоматичний

Як правильно вибрати автоматичний тонометр?

Щоб медтехніка відмінно справлялася зі своїм прямим призначенням і була для вас максимально практична і ефективна - необхідно серйозно підійти до її вибору. Принципи вибору автоматичного тонометра зводяться до наступних:

 • вік користувача;

 • тип приладу;

 • необхідний функціонал;

 • комплектація;

 • виробник;

 • відгуки на модель тонометра, який вас зацікавив;

 • гарантія від виробника і її тривалість;

 • технічні особливості роботи тонометра.

Ціна на тонометр залежить від усіх перерахованих вище факторів, а також від того де саме ви плануєте купувати прилад. При придбанні медтехніки, яка не має завірені сертифікати, які свідчать про її якість та безпеку, ви ризикуєте потрапити на неякісний товар, який рано чи пізно вас підведе. Ви зможете купити тонометр недорого, але така техніка не прослужить вам довго. Для того щоб бути впевненим в якості пристрою - звертайтеся в спеціалізовані магазини, де вам зможуть надати всю документацію на товари.

Прийняли рішення купити тонометр автомат? В такому випадку необхідно розуміти, які моделі техніки існують на ринку. Автоматичні тонометри можуть класифікуватися за двома основними видами:

 • тонометри на плече. Вимірюють показники тиску в зоні плечової артерії. Підходять людям середнього і старшого віку;

 • тонометри на зап'ясті. Міряють показники через пульс в зоні вен зап'ястя. Для літньої людини - не найкращий варіант, тому що з віком пульсація в даній області стає менше помітна. Показники можуть бути неточними. Це ідеальне рішення для молодих користувачів і спортсменів.

В асортименті нашої мережі ви знайдете моделі провідних торгових брендів Європи та світу. Ми торгуємо продукцією omron, мікролайф, вега, gamma і ін. Vega і microlife - це швейцарський зразок якості, такі прилади користуються особливим попитом і відрізняються підвищеною точністю.

купити тонометр автоматичний

Як користуватися автоматичним тонометром?

Тонометр автоматичний - це практично, ефективно і максимально просто. Щоб виміряти тиск, вам не доведеться морочитися. Все, що від вас вимагається - встановити плечову манжету, натиснути на кнопку старту і зафіксувати показники. Крім тонометрів на плече також існують прилади на зап'ясті. Це непоганий варіант для молодих людей, проте людям середнього та похилого віку все ж рекомендується купити тонометр на плече.

Які основні переваги автоматичних тонометрів можна виділити? В першу чергу це:

 • можливість здійснення вимірювань тиску користувачем самостійно (без допомоги інших людей, як це потрібно, наприклад, в механічних тонометрах);

 • широкий функціонал корисних опцій (тиск, пульс, аритмія тощо);

 • відсутність специфічних навичок і знань для проведення вимірювань;

 • можливість обчислення середнього значення на підставі триразових послідовних вимірювань;

 • довгий термін служби пристроїв (ремонт потрібен в самих крайніх випадках, зазвичай при некоректному використанні техніки).

Чому варто купити тонометр автомат у нас?

Якщо ви вирішили купити автоматичний тонометр - рекомендуємо вам звернутися до професіоналів. Мережа спеціалізованих ортопедичних салонів Ортомедіка в Україні надає широкий вибір медичної техніки та ортопедичних товарів. У нас ви знайдете топові моделі тонометрів з адаптером від лідируючих брендів. Наші спеціально підготовлені співробітники нададуть вам грамотну консультацію, розкажуть, як вибрати тонометр, як виміряти за допомогою приладу тиск, а також дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Автоматичні тонометри: найчастіші питання

Діапазон цін на автоматичні тонометри від 651 грн до 3 399 грн