Як правильно дихати небулайзером від кашлю?

Катерина Загорулько

Автор: Катерина Загорулько (медичний копірайтер)

Дата публікації: 04.01.2024

Зміст:

Небулайзером є прилад, в якому, завдяки компресорному або ультразвуковому механізму утворюється тепла хмара з дрібнодисперсного лікарського засобу. Користувач вдихає хмару з лікарських засобів, а вона проникає в легені та бронхи, за рахунок дрібних частинок, це допомагає скоріше позбутися симптомів застуди.

Як відомо – небулайзер – це різновид інгалятора, який використовують під час захворювання нижніх та верхніх дихальних шляхів. Обов'язково, що необхідно враховувати у процесі лікування захворювання дихальних шляхів - небулайзером необхідно дихати через ніс. Далі слідує глибокий вдих через рот і повний видих через ніс.

Рекомендації щодо використання небулайзера

Людині, яка має захворювання носоглотки, носа або приносових пазух, рекомендується проводити назальну інгаляцію небулайзером або інгалятором. Найбільш дієво – вдихати аерозоль через ніс, використовуючи маску або спеціальні насадки. Якщо ж є захворювання глотки, гортані, трахеї, бронхів або легень, то в такому разі вдихати аерозоль слід через рот, при цьому дихати потрібно рівно. У середньому інгаляції можна проводити до трьох разів на день, але яка допустима норма саме у вашому випадку - підкаже лікар. Не можна проводити дві інгаляції поспіль, після кожної необхідно проводити тривалий відпочинок.

У салоні медичної техніки Ортомедіка наші фахівці допоможуть підібрати відповідну модель небулайзера, а також детально розкажуть про особливості використання та догляду для тривалішого експлуатаційного періоду. У нас є різні види небулайзерів у повному асортименті: компресорні та ультразвукові. Також у нас ви зможете придбати необхідні запчастини для інгаляторів за доступними цінами. Відвідайте наш салон медтехніки та переконайтеся особисто як продукцію та у високому професіоналізмі наших співробітників.

Інформація в даній статті носить інформативний характер і не замінює професійну консультацію лікаря. Для встановлення діагнозу і призначення лікування зверніться до кваліфікованого спеціаліста. Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров'я.

Задайте питання лікарю