Як носити бандаж при шпорі п'яти?
Автор: Катерина Загорулько (медичний копірайтер)
Дата публікації: 20.03.2024
Зміст:
Шпора на ступні має медичну назву – плантарний фасціїт. Сама шпора є захворюванням, яке з'являється після низки травм підошовної зв'язки. Пацієнти стверджують, що шпора п'яти супроводжується больовими відчуттями в момент ходьби, особливо гострий біль, може бути на початку руху. Поширеними причинами появи шпори на п'яті є:
- Наявність плоскостопості у людини та часті травми сухожилля в області склепіння стопи.
- Ослаблений імунітет після перенесеного захворювання (атеросклерозу, сифілісу, гонореї, ревматизму).
- Недолік фізичної активності, сидячий спосіб життя.
- Зайва вага.
- Часте використання взуття на високих підборах.
Як носити бандаж при шпорі п'яти?
Лікарі рекомендують починати носіння бандажу поступово, тому в перші 3-4 дні особливо важливо правильно одягати його. Першого дня носити фіксатор варто не більше 1 години, і обов'язково звести до мінімуму фізичну активність. На другий день – 2 години, третій – 5 годин, з кожним днем поступово збільшуючи час.
Симптоми прояву шпори п'яти:
- Відчутний біль у п'яті особливо після пробудження;
- Напади гострого болю при підйомі на сходи, а також при спробі встати на ноги з ліжка;
- Почервоніння шкіри області стопи;
- Можливе виникнення набряклості;
- Викривлення ходи з вивертанням ступнів.
- Огрубіння шкіри та поява наросту.
- Існує можливість часткової втрати рухливості.
Процес лікування шпори п'яти не простий, але якщо вчасно звернутися до фахівця за консультацією та рекомендацією щодо лікування, то все можна виправити. Лікарі, як правило, рекомендують придбати для лікування: бандаж при шпорі п'яти, устілки при шпорі п'яти, підп'ятник або м'ячики для масажу. Так само корисно віддати перевагу анатомічно правильному ортопедичному взуттю для прискорення процесу лікування та відновлення. У мережі салонів медтехніки Ортомедіка кожен покупець може придбати для себе та своїх близьких все необхідне за доступною ціною та високою якістю. Чекаємо на покупців у нашому салоні за ортопедичною продукцією та медичні установи за оновленням техніки та обладнання для кабінетів. Ми знаходимося в таких містах: Київ, Дніпро, Нікополь, Одеса, Кривий Ріг, Харків та багато інших на території України.
Вам також буде цікаво
Шпора на ступні
П'яткова шпора – що це за захворювання і як воно проявляється? Чому біль у п'яті з'являється вранці чи ввечері? Чи небезпечне це захворювання і як швидко та ефективно вилікувати цю патологію? Про все це читайте у статті.
06.09.2022
ДетальнішеЯк зрозуміти п'яткова шпора чи ні?
Щодня кожна людина, проходячи, яку-небудь дистанцію натискає на нижні кінцівки через що може відчувати втому або навіть помітити появу п'яткової шпори.
11.03.2024
ДетальнішеЩо не можна робити при шпорі п'яти?
П'яткова шпора – розростання відростка п'яткової кістки на підошві, що веде до розвитку запалення анатомічних структур і тканин, що лежать під нею. Сьогодні, таке захворювання як шпора п'яти дуже поширене.
10.03.2024
ДетальнішеЩо розсмоктує п'яткову шпору?
Люди, які мають схильність до виникнення шпор п'яти або помітили у себе подібне новоутворення, знають який біль і дискомфорт вона може створювати.
18.03.2024
Детальніше