Скільки можна носити бандаж на нозі?

Катерина Загорулько

Автор: Катерина Загорулько (медичний копірайтер)

Дата публікації: 28.03.2024

Зміст:

Бандаж для фіксації гомілковостопного суглоба допомагає при розтягуванні зв'язок, артрозі, вивиху, переломі та відновленні після операцій. Ступінь щільності пов'язки залежить лише від серйозності травми. При легких розтягненнях, забитих місцях і при артрозі на стадії ремісії лікар призначить людині м'який еластичний бандаж.

Скільки можна носити бандаж на нозі?

Відчувши біль у ділянці нижніх кінцівок, слід, не зволікаючи звернутися до лікаря, для професійного огляду та консультації. Як правило, лікарі призначають своїм пацієнтам носіння компресійного бандажу тривалістю до 10 години на день. У реабілітаційному та післяопераційному періодах, за наявності показань, можна застосовувати виріб постійно, навіть у періоди сну та денного відпочинку, це питання завжди індивідуальне.

Варто розуміти, що постійне носіння бандажу може бути від одного тижня до місяця. Цього терміну має бути достатньо для того, щоб пройшла загроза розходження швів, а становище внутрішніх органів стабілізувалося. Будь-яка робота з бандажем і його зняття повинні відбуватися під наглядом лікаря, щоб не погіршити ситуацію та перебіг хвороби, не варто нехтувати цим правилом.

Час використання бандажу варіюється від ступеню деформації стопи та опорно-рухового апарату в цілому. 

У мережі салонів Ортомедіка наші фахівці завжди підберуть та порекомендують найбільш підходящий виріб для майбутнього користувача. Якщо необхідно підібрати бандажі або інші варіанти для лікування шпори п'яти, то підходять такі ортопедичні  товари: бандаж при шпорі п'яти, устілки при шпорі п'яти, підп'ятник і м'ячики для масажу. У разі складнощів із вибором завжди можна звернутися до менеджера салону. Продукцію можна придбати як у стаціонарних відділеннях на території України, так і в інтернет - магазині компанії Ortomedica.

Інформація в даній статті носить інформативний характер і не замінює професійну консультацію лікаря. Для встановлення діагнозу і призначення лікування зверніться до кваліфікованого спеціаліста. Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров'я.

Вам також буде цікаво

Біль у п'яті

Біль у п'яті

Біль у п'яті – неприємний симптом, який може мати різні причини. Найчастіше біль у п'яті вранці є ознакою підошовного фасціїту або травми, а в деяких випадках може вказувати на небезпечні аутоімунні захворювання.

Як підібрати гомілковостопний ортез?

Як підібрати гомілковостопний ортез?

Гомілковостопний суглоб щодня відчуває серйозні навантаження. В процесі ходьби, йому доводиться контролювати роботу стопи під вагою власного тіла, перерозподіляючи навантаження з п'яти на передню частину стопи. Завдяки нашим …

Як носити гомілковостопний бандаж?

Як носити гомілковостопний бандаж?

При сучасному ритмі життя і постійному поспіху практично кожна людина може травмувати собі гомілкостоп. Бандаж на гомілкостоп став дуже актуальним і необхідним, тому що з його допомогою можна зафіксувати больову точку в анатомічно …

Як зняти набряк після розтягнення ноги

Як зняти набряк після розтягнення ноги

Практично кожен стикався з травмою гомілкостопа або знає про неї від близької людини, оскільки це дуже поширене явище. Згідно зі статистикою, щороку пошкодження гомілкостопа діагностуються у мільйона жителів України, а наступні три роки …

Задайте питання лікарю