Коли не можна дихати через небулайзер?

Катерина Загорулько

Автор: Катерина Загорулько (медичний копірайтер)

Дата публікації: 04.01.2024

Зміст:

Небулайзер – прилад, який за допомогою компресорного та ультразвукового механізмів утворює не гарячу хмару з дрібнодисперсного лікарського засобу. Ліки в даній фракції легко вдихати, вони за рахунок своїх дрібних частинок, швидко проникають в легені та бронхи, що, у свою чергу, сприяє швидкому одужанню. Небулайзери, останні кілька років, надійно закріпили свою позицію лідера серед домашньої техніки і стали дуже популярні серед покупців.

Користувачі повинні мати на увазі, що не варто робити інгаляції небулайзером у випадках, коли вони будуть неефективні, йдеться про такі випадки: при легких застудах, що вражають тільки верхні дихальні шляхи - порожнину носа, горлянку. Дрібні частки ліків не дозволяють осісти на їх стінках і проходити глибше, тому лікування не дасть бажаного результату.

У якому разі не можна робити інгаляцію?

Варто відмовитися від інгаляції за наявності сильної нежиті, синуситу, болю в горлі, аденоїдів. При почервонінні горла, підвищеній температурі тіла, надмірній слабкості – інгаляції також не рекомендовані. Загалом протипоказаннями до цієї процедури є такі захворювання, як туберкульоз, гострий період пневмонії, хвороби серця та кровоносної системи.

Салон Ortomedica пропонує своїм покупцям небулайзери різних марок від світових лідерів ринку, у нас весь товар має необхідні сертифікати якості та доступну ціну для різних категорій населення. У нас є компресорні та ультразвукові моделі апаратів. Чекаємо на вас в мережі наших салонів Ортомедика в таких містах: Київ, Дніпро, Нікополь, Запоріжжя, Одеса, Харків, Кривий Ріг та в багатьох інших на території України.

Інформація в даній статті носить інформативний характер і не замінює професійну консультацію лікаря. Для встановлення діагнозу і призначення лікування зверніться до кваліфікованого спеціаліста. Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров'я.

Задайте питання лікарю