Чи можна спати з бандажем на нозі?

Катерина Загорулько

Автор: Катерина Загорулько (медичний копірайтер)

Дата публікації: 19.03.2024

Зміст:

Бандажем для ніг є спеціальний виріб ортопедичного напрямку, призначення якого - фіксувати певні ділянки нижніх кінцівок, у випадках певних пошкоджень і захворювань.

Кожна людина, яка стежить за своїм здоров'ям та бажає підтримувати здатність до фізичних навантажень та занять спортом протягом усього життя, страхується від будь-яких небажаних травм за допомогою бандажів. Багато в чому загальний стан організму людини залежить від його діяльності та якості життя. Варто розуміти, що запобігти виникненню недуги, набагато простіше ніж, пропустивши момент, витрачати величезну кількість часу та засобів на лікування. Таким чином, при перших больових симптомах у ділянці нижніх кінцівок, варто придбати бандажі для ніг, звісно після консультації з лікарем. На сьогоднішній день бандаж для ніг став просто незамінною річчю, яка допомагає відновитися після травми швидше повернутися до звичайного способу життя.

Види бандажів:

  • Бандаж на гомілковостоп – призначений для підтримки гомілковостопного суглоба в анатомічно правильному положенні та для зниження навантаження з пошкоджених тканин;
  • Бандажі для колінного суглоба – пристосування, яке використовують для підтримки тканин при травмуванні суглоба або в період активних спортивних тренувань з метою зниження ризику пошкодити цю область тіла;
  • Вальгусні шини – ортопедичний виріб, який одягається на ступню та регулюється за допомогою ремінців. За рахунок фіксації вдається стабілізувати ноги в правильному анатомічному положенні, і згодом зовнішній вигляд пальців ноги набуває здорового вигляду.

Чи можна спати з бандажем на нозі?

Час носіння бандажу має бути не більше трьох годин на день. Спати у бандажі не рекомендується. Є певні моменти коли час носіння може бути більшим, але це виключно за рекомендацією лікаря. 

У мережі салонів Ortomedica представлено безліч бандажів для кінцівок, які є в повному асортименті для наших клієнтів. Користувач повинен розуміти, що для отримання бажаного ефекту від лангети на нозі він отримає у разі правильного її підбору, а в цьому питанні допоможе лікар. Вже згідно його рекомендацій фахівці нашого салону допоможуть підібрати підходящий бандаж, який швидко поверне вас до звичного ритму життя. Для зручності можна зробити замовлення в інтернет-магазині або особисто звернутися до стаціонарного відділення магазину.

Інформація в даній статті носить інформативний характер і не замінює професійну консультацію лікаря. Для встановлення діагнозу і призначення лікування зверніться до кваліфікованого спеціаліста. Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров'я.

Вам також буде цікаво

Шпора на ступні

Шпора на ступні

П'яткова шпора – що це за захворювання і як воно проявляється? Чому біль у п'яті з'являється вранці чи ввечері? Чи небезпечне це захворювання і як швидко та ефективно вилікувати цю патологію? Про все це читайте у статті.

Як носити гомілковостопний бандаж?

Як носити гомілковостопний бандаж?

При сучасному ритмі життя і постійному поспіху практично кожна людина може травмувати собі гомілкостоп. Бандаж на гомілкостоп став дуже актуальним і необхідним, тому що з його допомогою можна зафіксувати больову точку в анатомічно …

Як зрозуміти, що в тебе вальгусна стопа?

Як зрозуміти, що в тебе вальгусна стопа?

Вальгусна деформація стопи, є викривлення, яке візуально нагадує букву Х. Для такої деформації властиво, викривлення плюсне-фалангового суглоба першого пальця, при якому утворюється хворобливий наріст у вигляді кісточки.

Скільки на день можна носити наколінник?

Скільки на день можна носити наколінник?

Наколінник - це один з найбільш популярних виробів і він з кожним днем все міцніше займає свою позицію у повсякденному житті користувачів. Наколінником названо захисну накладку, яка одягається на коліно.

Задайте питання лікарю