Чи можна носити наколінники з варикозним розширенням вен?

Катерина Загорулько

Автор: Катерина Загорулько (медичний копірайтер)

Дата публікації: 13.02.2024

Зміст:

Наколінником - є давно відомий суспільству виріб який використовується для захисту коліна, він уже встиг зайняти лідируючі позиції на медичному ринку. Це захисна накладка, яка одягається на коліно через стопу або просто навкруги коліна, якщо є додаткові фіксатори. При всій різноманітності функцій, моделей та виконань усі наколінники мають спільну мету – захистити коліно та будь-яку його частину: шкіру (як наколінники для повзання), зв'язки, сухожилля, м'язи або навіть кістки.

Групи наколінників:

  • Профілактичні – захищають від ушкоджень;
  • Функціональні чи лікувально-профілактичні – застосовуються з метою профілактики травм, якщо травму вже отримано або є захворювання колінного суглоба;
  • Реабілітаційні чи лікувальні використовуються для полегшення наслідків травми;
  • Спортивні – такі наколінники розроблені спеціально для спортсменів, з урахуванням їхньої типової рухливості, частих для спортсменів травм і вимог, що висуваються конкретним видом спорту.

Чи можна носити наколінники при варикозі?

Лікарі не рекомендують носити наколінники людям, які мають схильність до варикозного розширення вен. Купувати наколінник необхідно лише після прийому у спеціаліста та перевірки на ймовірність наявності варикозу.

Варто пам'ятати, що для людей, які мають варикоз, тренувальний план повинен бути створений особистим лікарем. Також людям, які страждають на варикоз протипоказані силові види спорту, єдиноборства та стрибки зі скакалкою. Призупинити розвиток варикоза можна їздою на велосипеді або плаванням. Також варто відмовитися від взуття на високих підборах.

При бажанні придбати якісний наколінник від лідерів медичного ринку, не варто багато часу витрачати на пошуки, а варто одразу відвідати мережу салонів Ортомедіка. У нас ви знайдете весь необхідний медичний товар як для домашнього користування, так і спеціалізований для медичних закладів. Чекаємо на вас у таких містах: Київ, Дніпро, Кривий Ріг, Нікополь, Одеса, Харків та в багатьох інших.

Інформація в даній статті носить інформативний характер і не замінює професійну консультацію лікаря. Для встановлення діагнозу і призначення лікування зверніться до кваліфікованого спеціаліста. Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров'я.

Задайте питання лікарю