Саквояж-укладка медичний для швидкої допомоги Заповіт УМСП-01-М

11 520 грн

Сумка-укладка реанімаційна Заповіт СУВ-Р

4 150 грн

Сумка-холодильник переносна 4,5 л Заповіт СХП-01

2 155 грн

Сумка-холодильник переносна 11л Заповіт СХП-01-11

4 100 грн

Сумка-укладка рюкзак для рятувальників Заповіт СУР

5 130 грн

Сумка-укладка лікаря швидкої медичної допомоги Заповіт СУШД

5 980 грн

Сумка-укладка саквояж терапевта Заповіт СУТ

2 346 грн

Сумка-укладка сімейного лікаря Заповіт СУСЛ

3 036 грн

Сумка-укладка лікаря Заповіт СУЛ

3 588 грн

Сумка-укладка медсестер (фельдшера) Заповіт СУМ

860 грн

Аптечка для шлюпок

909 грн

Аптечка авіаційна

2 464 грн

Аптечка суднова

4 312 грн

Аптечка АнтиСНІД

431 грн

Аптечка універсальна стандарт

447 грн

Аптечка для навчального класу

385 грн

Аптечка спортивно-туристична групова

1 309 грн

Аптечка для літніх людей

524 грн

Аптечка матері і дитини

554 грн

Медична аптечка першої допомоги Виробнича

955 грн

Для надання невідкладної допомоги під рукою завжди повинна бути аптечка. Аптечки застосовуються не тільки в домашніх умовах, але і в будь-яких громадських закладах, в офісах, автомобілях, на підприємствах і т.д. Сучасний ринок медтехніки дозволяє купити готову аптечку з усіма необхідними базовими медикаментами. Вміст аптечних наборів різниться в залежності від їх призначення і розмірів. Які види аптечок існують? Для чого вони використовуються і де купити аптечку?

Великий вибір аптечок самого різного призначення представлений в мережі роздрібних спеціалізованих магазинах медтехніки Ортомедіка. Наші салони медтехніки та ортопедичних товарів розташовані в Дніпрі, в Києві, Одесі, Харкові, Кривому Розі та інших містах України. В інтернет-магазині ви можете замовити будь-яку необхідну вам аптечку, а ми доставимо до вас товар в найкоротші терміни.

автомобільна аптечка

Види аптечок

Як уже згадувалося раніше, аптечки розрізняються між собою за призначенням. Залежно від цього різниться їх склад і розміри. У професійних магазинах медтехніки ви можете купити такі типи:

 1. Аптечка автомобільна. Згідно з правилами дорожнього руху: "Експлуатація транспортного засобу заборонена, в тому випадку, якщо автомобіль не укомплектований працездатним вогнегасником і аптечкою". Аптечний набір для машини обов'язково повинен включати медикаменти, призначені для надання першої допомоги при ймовірних ДТП. В першу чергу, це засоби для обробки ран і саден, зупинки кровотечі, а також загальні препарати, здатні тимчасово стабілізувати самопочуття людини.

 2. Аптечка авіаційна (ще називають "бортова аптечка"). Призначена для експлуатації на борту повітряного судна як пасажирами, так і членами екіпажу. Комплектація авіаційної аптечки повинна складатися з анальгетичних, протизапальних, седативних, протиалергічних і інших медикаментів. Також в аптечку повинні бути включені бинти, термометр, лейкопластир і ін.

 3. Аптечка військова. Застосовується для надання першої допомоги військовослужбовцям. Базовий комплект аптечки для військових має включати перев'язувальний пакета, кровоспинні препарати, джгути, розчини для ін'єкцій, а також інші препарати для нормалізації загального самопочуття.

 4. Промислова аптечка. Використовуються на промислових підприємствах, а також в офісах. Комплектація передбачає наявність медикаментів для надання невідкладної допомоги в разі отримання травм та ушкоджень на підприємстві. До складу повинні бути включені антисептики, анальгетики, засоби для зупинки кровотечі, а також загальні базові медичні препарати.

 5. Велоаптечка. Їзда на велосипеді може бути травмоопасна не тільки для новачка, але і для досвідченого професіонала, тому такий транспорт повинен бути укомплектований велосипедною аптечкою, в яку повинні входити засоби для оперативної обробки ран, кровоспинні препарати і бинти.

Також бувають дитячі, протиопікові, спортивні, універсальні та інші види аптечок. Щоб не збирати всю комплектацію препаратів самостійно - набагато зручніше купити готовий аптечний набір за призначенням.

Навіщо потрібна аптечка?

Надзвичайна ситуація, в якій вам чи вашій близькій людині може знадобитися допомога, може статися будь-де: вдома, на роботі, в транспорті, на прогулянці і т.д. Щоб своєчасно надати допомогу і зберегти здоров'я і життя людини - обов'язково необхідно мати під рукою допоміжні медичні засоби. Які типи медикаментів можуть містити аптечки? В першу чергу, це:

 • кровоспинні;

 • анальгетики (болезаспокійливі);

 • протизапальні;

 • протиінфекційні;

 • протиалергічні;

 • антисептичні;

 • перев'язувальні комплекти і джгути;

 • медичні стерильні рукавички;

 • серветки та ін.

Оскільки не кожна людина володіє навичками надання першої допомоги - в кожному аптечному наборі присутній інструкція до препаратів і рекомендації до їх використання. Це ще одна важлива перевага готових аптечок. Ціна аптечки залежить від складу боксу і його обсягу. Широкий асортимент медичних аптечок представлений в спеціалізованих магазинах медтехніки Ортомедіка.

аптечка

Чому купити аптечку варто у нас?

У магазинах Ортомедіка ви знайдете готові укомплектовані аптечки найрізноманітнішого призначення: в машину, для авіаційних і водних суден, офісів, підприємств, велосипедних транспортних засобів, для військових, домашня аптечка і інше. На нашому сайті ви зможете детально вивчити будь-який тип, цікавлячої вас аптечки і ознайомитися з докладним переліком комплектації боксу. У технічних характеристиках також вказуються габарити, тип футляра і нормативно-технічне регулювання. Також купити аптечку ви можете в будь-якому з роздрібних ортопедичних салонів Ортомедіка в вашому місті. Наші фахівці з'ясують, яка аптечка вам необхідна, і запропонують всі доступні варіанти, розкажуть скільки коштує той чи інший аптечний комплект, і дадуть відповідь на будь-які ваші запитання.

Аптечки: найчастіші питання

Діапазон цін на аптечки від 60 грн до 11 520 грн