Антиемболічний трикотаж

Панчохи VENOTEKS HOSPITAL, білий, арт. 2R237

674 грн

Компресійні протиемболічні панчохи на поясі (1 клас) VENOTEKS 1A211

674 грн

Компресійні протиемболічні панчохи (1 клас) VENOTEKS 1A210

719 грн

Госпітальні гольфи Mediven Thrombexin 18 мм.рт.ст.

480 грн

Антиемболічні панчохи Aurafix (Аурафікс) AV-99AG (13-18 мм.рт.ст)

450 грн

Панчохи антиемболічні з застібкою на талії mediven struva 35

1 660 грн

Панчохи антиемболічні з силіконовою резинкою mediven struva 35

1 430 грн

Панчоха антиемболічна mediven struva 35

1 050 грн

Гольфи антиемболічні mediven struva 35

740 грн

Панчохи антиемболічні із застібкою на талії mediven struva 23

2 200 грн

Панчохи антиемболічні mediven struva 23

1 600 грн

Гольфи антиемболічні mediven struva 23

1 110 грн

Панчохи антиемболічні з застібкою на талії mediven thrombexin 18

1 050 грн

Панчохи антиемболічні mediven thrombexin 18

740 грн

Панчохи антиемболічні Ortenza (Ортенза) ORT 6102

414 грн

Панчохи антиемболічні Relaxsan Medicale18-22 мм, M0370А

849 грн

Гольфи компресійні Lipoelastic Lipothromboh (18-21 мм.рт.ст)

330 грн

Панчохи протиемболічні Lipoelastic Lipothromboh (18-21 мм.рт.ст)

610 грн

Панчохи антиемболічні 1 клас компресії з відкритим носком 18-22 mmHg Relaxsan Medicale

630 грн

Гольфи антиемболічні Aurafix AV-99AD (13-18 мм.рт.ст)

200 грн

Антиемболічна білизна - це особливий вид медичного компресійного трикотажу, який застосовується з метою профілактики тромбоемболії - патології, при якій кровоносну судину закупорює тромб, що відірвався. Це небезпечний стан, що загрожує життю пацієнта. Також антиемболічний трикотаж надає профілактику застою венозної крові і стимулює її відтік до серцевого м'яза. В яких випадках фахівці призначають антиемболічні компресійні вироби і як правильно вибрати таку білизну? У чому полягає її головні особливості та переваги? На ці питання відповімо далі.

антиемболічний трикотаж

Навіщо потрібен антиемболічний трикотаж?

Як правило, антиемболічний трикотаж використовується під час проведення хірургічних операцій, а також під час активної родової діяльності. Антиемболічні панчохи або гольфи ефективно звужують вени і стимулюють кровообіг. Таким чином здійснюється запобігання застою венозної крові, мінімізуються ризики утворення тромбоемболії. У чому полягають основні відмінні риси госпітального трикотажу? В першу чергу - це:

 • білий колір білизни;

 • наявність спеціальних отворів в області ступень для відстеження фахівцем стану пацієнта під час операції або пологів (колір шкіри, обсяг вен і т.п.);

 • застосування в умовах стаціонару під наглядом лікаря.

Госпітальна компресійна білизна дозволяє контролювати стан вен пацієнта під час проведення хірургічного втручання або пологів. Це найбільш ефективний спосіб запобігання критичних станів і будь-яких ускладнень. Основні переваги антиемболічного трикотажу наступні:

 1. Градуйована компресія. Це особлива технологія стиснення, яка передбачає надання певної міри компресії в тих місцях, де це необхідно. Наприклад, в зоні стегон тиск мінімальний, а в зоні ступень - стовідсотковий. Такий метод дозволяє досягти ефективної стимуляції кровообігу і гарного відтоку крові. Тиск також може відрізнятися в залежності від обраного пацієнтом класу компресійного трикотажу (вибір узгоджується з лікарем).

 2. Термічна стійкість. Антиемболічний трикотаж можна знезаражувати за допомогою спеціальних дезінфікуючих засобів. Також білизну можна прати. Вироби не втрачають свої властивості навіть при впливі на них високих температур (інформація про допустимій температурі впливу вказується виробником на упаковці).

 3. Гіпоалергенний склад. Сучасні моделі госпітального трикотажу гіпоалергенні. У якості матеріалів для їх виробництва використовується спеціальний технологічний текстиль, який не провокує алергічні шкірні реакції.

 4. Хороша повітропроникність. Волокна антиемболічного трикотажу добре проводять повітря, відводять вологу і щільно прилягають до шкіри, забезпечуючи користувачеві необхідну підтримку і комфорт.

 5. Практичність. Ви можете купити антиемболічний госпітальний трикотаж у вигляді гольфів або панчіх. Це практична і комфортна білизна, яка не викликатиме у вас почуття дискомфорту. Головне правильно підібрати відповідний розмір і компресійний клас.

Великий вибір медичної компресійної білизни для пологів і операцій ви знайдете в мережі магазинів Ортомедіка. Наші професійні ортопедичні салони є в наступних містах: Дніпро, Кривий Ріг, Київ, Одеса, Харків та ін. Фахівці допоможуть вам правильно вибрати розмір виробів та розкажуть все про госпітальну білизна: скільки коштує антиемболічний трикотаж, який вид білизни краще вибрати, як правильно підібрати розмір і багато іншого.

Як вибрати антиемболічний трикотаж?

Перше, що необхідно розуміти при підборі госпітальної білизни - вид і клас компресії виробу. Перед тим як замовити антиемболічні панчохи або гольфи, обов'язково проконсультуйтеся з вашим лікарем. Госпітальні вироби підбираються тільки фахівцем для кожного пацієнта індивідуально. Також при підборі госпітальних моделей білизни враховуйте:

 • розмір;

 • показання;

 • протипоказання;

 • склад білизни;

 • спосіб фіксації на тілі;

 • виробник;

 • ціна.

Сучасний ринок антиемболічного трикотажу досить різноманітний. Популярними виробниками госпітальної білизни вважаються: турецька бренд Аурафікс (Aurafix), чеська торгова марка Lipoelastic і німецька компанія Меді (Medi). Продукцію перерахованих раніше, а також інших брендів, ви знайдете в асортименті мережі ортопедичних салонів Ортомедіка, а також в онлайн-каталозі на сайті нашого інтернет-магазину.

госпітальний трикотаж

Чому варто купити антиемболічний компресійний трикотаж у нас?

У магазинах медтехніки Ортомедіка представлений різноманітний асортимент компресійних виробів, в тому числі і антиемболічна білизна для пологів і операцій. У нас ви можете купити якісну продукцію кращих світових виробників за доступною ціною. Фахівці роздрібних магазинів, а також менеджери інтернет-магазину завжди готові проконсультувати вас з будь-яких питань і допомогти в підборі необхідної моделі виробів.

У будь-якому з ортопедичних салонів Ортомедіка вам нададуть індивідуальне консультування та розкажуть все, про те як правильно вибрати, використовувати компресійну білизну, як правильно за нею доглядати і як надягати госпітальні панчохи або гольфи.

Антиемболічний трикотаж: найчастіші питання

Діапазон цін на антиемболічний трикотаж від 200 грн до 2 200 грн